Recent Content by jerzy.tesla

  1. jerzy.tesla

    Pomoc Checkmate Ransomware

    Dzień dobry z początkiem sierpnia mimo zabezpieczeń zostałem zaatakowany Ransomware Checkmate. Luka w SMB 1.0 Na obecna chwile nic nie znalazłem do odzyskiwania danych. Czy jest na to jakiś sposób ?
  2. jerzy.tesla

    Pomoc Problem maksymalna ilość wpisów 2048

    Dziekuje za odpowiedz poniewaz moja wiedza nie jest duża w takim razie pytanie co ja moge zrobic ? I dlaczego z połaczeniem SSH jeśli nie mogę skasowac wpisów IP zawiesza sie strona i tak bylo z kazdym qnapem??
  3. jerzy.tesla

    Pomoc Problem maksymalna ilość wpisów 2048

    Witajcie Od wielu lat na kilku już urządzeniach do jakich miałem dostęp TS 469, TS 431, TS 251 pojawia sie problem z maksymalna ilość wpisów 2048 adresów IP po jej przekroczeniu gdy wartość przekroczy wartość 2048 są problemy albo wogóle ich nie mozna skasowac. W momencie usuwania przez www...
  4. jerzy.tesla

    Witajcie ;)

    Witajcie ;)
  5. jerzy.tesla

    Pomoc Mac Osx Sierra, Capitan wolny transfer

    Z góry dziekuje czekam bo rece mi opadły juz nie mam gdzie szukać przeczyny Jednym słowem nie działa prawidłowo z pełna przepustowościa pod macOSX ale pod maszyna wirtualna na macu działa i win 7 czy win 10 Ktoś mi wspominal ze podobno al capitan nie wspiera samby 2.0 dltaego zmienilem serwer...
  6. jerzy.tesla

    Pomoc Mac Osx Sierra, Capitan wolny transfer

    Po wifi mam podobne osiagi ale komputer podlaczony jest przez lan ze względu na duze pliki ktore sa kopiowane nie jestesm az tak zaawansowanym uzytkownikiem zeby skorzystał z konsoli :)
  7. jerzy.tesla

    Pomoc Mac Osx Sierra, Capitan wolny transfer

    Witam Od kilku miesięcy walcze z problemem predkości miedzy QNAP TS 251 a systemem MAC osx capitan, sierra bez skutecznie nie mogę uzyskać predkości szybciej niz 30 MB/sek po LAN 1 GB. problem nie jest sprzetowy a raczej na poziomie soft na emulacji windows 7 pod Mac osx na paraller desktop...
  8. jerzy.tesla

    Sprzedam Qnap 469 pro

    Cena 1700 PLN do negocjacji
  9. jerzy.tesla

    Sprzedam Qnap 469 pro

    Witam posiadam do sprzedania QNAP 469 PRO bez dysków sprawny gwarancja FV gwarancja rozruchowa Oferty cenowe prosze kierowac na tel. 690 032 00 lub email: jerzy.tesla@gmail.com
  10. jerzy.tesla

    Pomoc Problem z kopiowaniem Mac osx & Qnap 453A

    Witam od kilku lat jestem użytkownikiem kilku wersji Qnap miedzy innymi TS 469 PRO, TS 251 Kilka dni temu kupiłem model TS 453A i mam problem, z którym nigdy się nie spotkałem nie wiem czy to wina wersji systemu Qnapa bo na innych działa. Mianowicie gdy ustawiona jest tylko usługa dla sieci...