Recent Content by jkl

  1. jkl

    Pomoc Weryfikacja słuszności zastosowanych rozwiązań, MC, FTP, pierwsze problemy

    Dzięki ci dobry człowieku za choć taką odpowiedź :) Dla potomnych - większość z w/w problemów rozwiązałem (już możecie się przestać śmiać jeśli chodzi o hasło do MC :D - ale przynajmniej wiem, dlaczego tak było) albo doszukałem się potrzebnych informacji (choćby i takich że TTTM). W zasadzie...
  2. jkl

    Pomoc Weryfikacja słuszności zastosowanych rozwiązań, MC, FTP, pierwsze problemy

    Cześć, Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.3 Build 20170213 Model serwera: QNAP TS-453A-8G Słowo wstępu, czyli: 0. Zastosowania czysto domowe. Kilka komputerów z windowsem (brak linuxów czy jabcoków), dwoje userów (jeden okazjonalny ;)). Urządzeń mobilnych nie bierzemy pod uwagę - zresztą, to...
  3. jkl

    Kolejny "nowy" ;-)

    Cześć, Wczoraj odpaliłem pierwszego NASa, TS-453A-8G. Włożony jakiś "śmieciowy" dysk ćwiczebny z myślą o poeksperymentowaniu - a następnie zapakowanie docelowymi dyskami i postawienie wszystkiego od zera, tylko już porządnie ;-) Jak przebrnę przez etap, w którym radzę sobie tylko czytając...