Recent Content by jurob1

  1. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    Dziękuję za pomoc Odtworzenie udziałów z przypisaniem folderów pomogło Tak więc sprawa odzyskania danych zakończyła się powodzeniem Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc
  2. jurob1

    Kupię Kupię - wypożyczę QNAP TS-251

    Zakupiłem TS-253A Tak więc dziękuję wszystkim za zainteresowanie
  3. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    Witam wszystkich Kłopotów ciąg dalszy !!!! Kupiłem TS-253a włożyłem jeden dysk i przeprowadziłem inicjalizacje dając mi do wyboru dwie opcje: 1. Przywrócenie ustawień fabrycznych (w opisie informacja, że nie powoduje utraty danych) 2. Inicjalizacja dysków Oczywiście wybrałem opcję nr 1 Nas wstał...
  4. jurob1

    Kupię Kupię - wypożyczę QNAP TS-251

    Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim problemem
  5. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    A jaka cena tego TS-253a
  6. jurob1

    Kupię Kupię - wypożyczę QNAP TS-251

    Dzięki za odpowiedz Czyli nie musi to być ten sam model ? Czy zobaczy pliki ts-231p podkreślam że miałem uruchomione tam migawki 1661069373 Natomiast raczej myślałem że ktoś posiada naprawiany model rezystorem i jak wiemy wytrzymałość takiego rozwiązania jest niewielka. I cena raczej akceptowalna
  7. jurob1

    Kupię Kupię - wypożyczę QNAP TS-251

    Witam wszystkich Niestety dopadł mnie problem który wskazuje na uszkodzenie typu LPC - link do opisu problemu Pomoc - Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1 W związku z tym potrzebuję bliźniaczego urządzenia do odzyskania danych Proszę o info gdyby ktoś posiadał taki sprzęt do zbycia lub...
  8. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    Dzięki za odpowiedz A dla czego konkretnie 251D odpowiedni qts jest pod niego czy dopiero od tego modelu obsługiwane są migawki ? Pytam ponieważ jak szukam to jest podany jedynie ts-251
  9. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    Witam wszystkich Ponawiam pytanie co do modelu Qnap-a Jaki powinienem kupić model aby odzyskać dane Posiadałem ts-251 z uruchomionymi migawkami Z tego co pamiętam warunkiem uruchomienia migawek było rozszerzenie pamięci do 4GB Tak więc nie wszystkie modele wchodzą w grę Proszę o pomoc osoby...
  10. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    Dzięki za pomoc Ale czy ktoś nie zna jakiegoś oprogramowania ? Znalazłem UFS raid recovery ale jest pioruńsko drogi Czy ktos ma doświadczenie w takim odzyskiwaniu i polecił by jakiś program
  11. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    czyli nic się z tym nie da zrobić Oczywiście poza zakupem nowego qnap-a i podpięcia dysków Mam jeszcze pytanie czy wszystkie modele to łykną czy muszę szukać ts-251 ? 1658349028 Widziałem jeszcze na forach aby spróbować linux reader-a pod windows
  12. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    niestety nie pomogło Stan taki sam hqdom05 ~ # vgchange -ay WARNING: Unrecognised segment type tier-thin-pool WARNING: Unrecognised segment type thick Refusing activation of LV tp1 containing an unrecognised segment. Refusing activation of LV lv1 containing an unrecognised segment...
  13. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    zainstalowany czyli rozumiem że wydać komendę vgchange -ay
  14. jurob1

    Pomoc Odzyskanie danych z dysku TS-251 RAID1

    tak potwierdzam były uruchomione migawki 1658322503 Zastanawiałem się czy aby nie złożyć RAID-a z dwóch dysków ale obawiam się o całkowitą utratę danych