Recent Content by kalif

  1. kalif

    Pomoc Synchronizacja WIN-QNAP z wykorzystaniem RTRR (SMB?)

    Oddychamy. Męczę to kolejny dzień i też mnie momentami wykoleja. W necie niewiele jest informacji nt. SMB + RTRR + FTP. Wszystko robię puki co na czuja. Na tą chwilę udało mi się skonfigurować automatyczną synchronizację z harmonogramem QNAP -> CIFS - > WINDOWS8 bez żadnych zewnętrznych...
  2. kalif

    Pomoc Synchronizacja WIN-QNAP z wykorzystaniem RTRR (SMB?)

    Przyszedłem tutaj z zapytaniem jak skonfigurować SMB, a Wy mi na siłę to FTP. Jeśli nie wiecie to dajcie poczekać na odpowiedź kogoś, kto ma z tym doświadczenie i będzie wiedział. Amen.
  3. kalif

    Pomoc Synchronizacja WIN-QNAP z wykorzystaniem RTRR (SMB?)

    Chce uniknąć mapowania, FTP i zewnętrznego oprogramowania Syncovery. Chcę czystego, wydajnego i bezpiecznego protokołu SMB :'(
  4. kalif

    Pomoc Synchronizacja WIN-QNAP z wykorzystaniem RTRR (SMB?)

    Zrobione: http://puu.sh/pKlAg/a3effbb91f.png jednak dalej bez efektu Nie mam serwera FTP - chce uniknąć jego postawienia, dlatego kombinuje naokoło z tym SMB. Jakieś pomysł, co jeszcze można zrobić?
  5. kalif

    Pomoc Synchronizacja WIN-QNAP z wykorzystaniem RTRR (SMB?)

    Tak, dokładnie mam to na myśli. Mam to skonfigurowane: http://puu.sh/pKjY3/f6b59b35cd.png Klikam play - wszystko idzie, ale żadnych plików nie przenosi. To SMB ma takie możliwości jak RTRR, czyli obustronne synchro, kompresje, itd. Bardzo ciekawie mogło by to działać, jakby działało... Udało Ci...
  6. kalif

    Pomoc Synchronizacja WIN-QNAP z wykorzystaniem RTRR (SMB?)

    Wybaczcie. Już się poprawiam. Cel: Synchronizacja plików Windows 8.1 > QNAP z wykorzystaniem tego co daje Windows i Qnap. Problem: Nie chcę używać dodatkowego oprogramowania, takiego jak Qsync Pytanie 1: Jak skonfigurować QNAP i Windows 8.1 aby synchronizacja odbywała się po CIFS/SMB? Pytanie...
  7. kalif

    Pomoc Synchronizacja WIN-QNAP z wykorzystaniem RTRR (SMB?)

    Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy, Chcę wykonać synchronizację/przesył danych z laptopa (Win8.1) na QNAP. Chcę przy tym pominąć oprogramowanie firm trzecich (np. QSync). Chciałbym, aby całość odbywała się z wykorzystaniem możliwości dostępnych protokołów. Idealnym rozwiązaniem jest...