Recent Content by kamil666

  1. kamil666

    Pomoc RAID1 dodanie dwóch nowych dysków bez utraty danych

    Ok wtedy wybieram DataVol2 Folder namwe: katalogi3 Enter path manually mogę przypisać do: \\SERWER\Serwer\ przez co w lokalizacji: \\SERWER\Serwer\ pokaże mi się folder katalogi3 i dane tam zapisywane będą zapisywane na SSD a ścieżka dla nich bezie \\SERWER\Serwer\katalogi3 ?
  2. kamil666

    Pomoc RAID1 dodanie dwóch nowych dysków bez utraty danych

    Czyli lipa, że wziąłem 2x 2TB SSD ale plus taki że można zrobić osobną pule, czyli dobrze byłoby z nich zrobić kolejny raid1 tak? Aktualnie mam wszystko w lokalizacji \\SERWER\Serwer \\SERWER\Serwer\katalogi1 \\SERWER\Serwer\katalogi2 Czyli pula pamieci RAD1, 2 dyski HDD 4TB a wtedy mogę...
  3. kamil666

    Pomoc RAID1 dodanie dwóch nowych dysków bez utraty danych

    Mam RAID 1 - 2 x 4TB dyski Chcę w slot 3 i 4 włożyć dyski SDD o pojemności 2 x 2TB Jak można rozszerzyć to bezpiecznie bez utraty danych ? Czy da się korzystać z 2 x RAID1 w celu połączenia tych puli? Wtedy bym miał 4 TB + 2 TB ? Czyli sumarycznie uzyskać około 5,5TB ? Czy można zrobić migrację...
  4. kamil666

    Witajcie.

    Hej, dołączyłem do forum przy drobnych problemach w konfiguracji. Dziękuję za okazaną pomoc. Mój sprzęt to TS-451+
  5. kamil666

    Pomoc Brak dostępu, odmowa dostępu w sieci lan, FTP działa

    Mam w firmie kilka komputerów, na każdym jest ten sam błąd. Teoretycznie powinno nie odmawiać mi dostępu i wyświetlić listę udziałów - udostępnionych folderów.
  6. kamil666

    Pomoc Brak dostępu, odmowa dostępu w sieci lan, FTP działa

    Witajcie, zrobiłem aktualizację softu z z wersji 4.3.6.0959(20190531) do 4.3.6.0979(20190620) i po restarcie utraciłem dostęp do serwera. Teraz przy próbie dostania się do urządzenia mam następujący błąd: Dostęp po ftp działa, tak jak działał. Wróciłem teraz an soft ten co miałem -...
  7. kamil666

    Pomoc [TS-451+]Nadmiernie zajęta przestrzeń, 2x ponad ilość danych fizycznie

    W dniu wczorajszym dostałem powiadomienie o zajętości danych powyżej 80% [Volume DataVol1, Pool 1] Volume has reached the threshold (80%). The current available space is 707.62 GB. Insufficient storage space may lead to decreased performance. Please check the available space or adjust the...