Recent Content by Kamil84

  1. Kamil84

    Pomoc Qsync - zmiana lokalizacji

    Chyba można całość, ja w ogóle tego nie używam
  2. Kamil84

    Pomoc Qsync - zmiana lokalizacji

    Instrukcja instalacji
  3. Kamil84

    Pomoc Qsync - zmiana lokalizacji

    Tak docker tworzy swój folder pod konfigurację, ale tworząc kontenery możesz foldery mieć rozsiane po całym NAS, tylko je bindować do kontenera. Ad.2. Jeśli do app center podłączysz zewnętrzne źródła z myqnap.org, to później możesz zainstalować Syncthing jako zwykłą aplikacje, jeśli nie chcesz...
  4. Kamil84

    Pomoc Qsync - zmiana lokalizacji

    Syncthing w dockerze, klienci są na każdy OS. Możesz i lokalnie i zdalnie synchronizować
  5. Kamil84

    Pomoc Karta sieciowa 2,5GbE na PCI-e do TS-252B

    Pisz ticket do helpdesku. Mi kiedyś na ts251+ nie wykrywał karty PCI (QWA-AC2600 ) i poprawili stery Sent from my Xiaomi 14 pro
  6. Kamil84

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Jeszcze Tailscale możesz sprawdzić Sent from my Xiaomi 14 pro
  7. Kamil84

    Pomoc Link udostępniania nie działa

    Ale mi chodziło czy masz publiczny adres, a nie zmienny. Bo wydawało mi się, żeby coś wystawić to trzeba mieć publiczny. Sprawdzę u siebie, bo jestem za CGNAT i zobaczę czy przez myqnapcloud da się udostępnić Sent from my Xiaomi 14 pro
  8. Kamil84

    Pomoc Link udostępniania nie działa

    Publiczne IP oczywiście posiadasz ? Sent from my Xiaomi 14 pro
  9. Kamil84

    Pomoc Jaki dysk hdd

    Pierdolami (zdj) Sent from my Xiaomi 14 pro
  10. Kamil84

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    A te 2 HDD to wyjęte z qnap czy jak ? Bo jeśli odłączone z QTS(poprzez zarządzanie dyskami) to później je odzyskujesz w systemie. Ale jeśli to nie z qnap to chyba pójdą w format. A system instaluj mając tylko włożone SSD, później dopiero wkładasz HDD. Sent from my Xiaomi 14 pro
  11. Kamil84

    Pomoc Qfile pro - przekazywanie zdjęć.

    Ja używam Syncthing, w dockerze. I jest bajka, z telefonu dodaje które foldery chcę synchronizować, na serwerze potwierdzam i ewentualnie w drugą stronę. Sent from my Xiaomi 14 pro
  12. Kamil84

    Pomoc TS-253D - PLEX - Chromecast - TV - strumieniowanie plików przez LAN

    Pokaż co masz w ustawieniach w serwery. Lub preferences - servers Czy masz IP Qnap ? Sent from my Xiaomi 14 pro
  13. Kamil84

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    @Butler a jak do tej pory korzystałeś z Plexa, w sensie w przeglądarce pisałeś swój IP:port, lub w appce? Czy już po jakiejś domenie ? Czy w grę może wchodzić właśnie dodatkowe oprogramowanie VPN?(Tailscale właśnie) Sent from my Xiaomi 14 pro
  14. Kamil84

    Pomoc DownloadStation5: nie zwraca wynikow wyszukiwania

    Może odinstaluj i zainstaluj ponownie?
  15. Kamil84

    Pomoc Plex android tylko moja biblioteka

    Racja. Plex po sieci domowej śmiga bez logowania, ale dodam, że u siebie test robiłem tylko z Tizen Samsunga. Appki na android już mają jakieś zabezpieczenia, czy to Mi box czy T-Mobile tv box Sent from my Xiaomi 14 pro