Recent Content by kazikskrz

  1. kazikskrz

    Przy piwie Szukam zaproszen na prywatne torrenty

    Masz zapro jeszcze gdzieś?
  2. kazikskrz

    Przy piwie Szukam zaproszen na prywatne torrenty

    Poproszę zapro. Jestem też ex z btgigs oraz Polish source. Z góry dziękuję
  3. kazikskrz

    Pomoc qBittorent v4.4.5 Problem

    Działa. Dziękuję
  4. kazikskrz

    Pomoc qBittorent v4.4.5 Problem

    mam podobny problem. Z większości trackerów mam status Stalled. Jak to naprawić?
  5. kazikskrz

    Pomoc QSync Problem z aplikacją na Androida

    Nie wiem jakie macie problemy ale u mnie na Samsung A525G oraz S10e w wersji Qsynca 1.4.14.0510 wszystko działa znakomicie.
  6. kazikskrz

    Pomoc Qsync/Qbelt - brak synchronizacji na PC/Mobilnie

    U mnie podobnie. Działało a od około miesiąca przestalo na PC i androidzie poza siecią LAN. Qfile za to działa poprawnie. Ci może być przyczyną?
  7. kazikskrz

    Pomoc QSync Problem z aplikacją na Androida

    Ja także mam ten sam problem na telefonie z Androidem
  8. kazikskrz

    Pomoc Straming muzyki przez HDMI z QFile

    Doinstalowałem MUSIC STATION i nagle po HDMI zaczął płynąć dźwięk jak chciałem. Wszystkim za pomoc.
  9. kazikskrz

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    nic mu nie zmieniałem, ustawiłem wszystko standardowo i użycie CPU średnio 3,5% więc chyba ok. Pytanie jak zrobić DHCP serwer? Gdy klikam na Enable DHCP Server to nic się nie dzieje. Żadnego nawet powiadomienia. Wiem, że jednym z kryteriów jest stały adres IP ale to oznaczyłem tworząc kontener w...
  10. kazikskrz

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    Ja nie jestem jeszcze tak zaawansowany jak wy ale dałem tu tę informację gdyby ktoś tego nie wiedział
  11. kazikskrz

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    Dziś postawiłem AdGuarda w Dockerze tym sposobem https://github.com/AdguardTeam/AdGuardHome/wiki/Docker Wystarczyło połączyć się przez SSH z QNAPem i wpisać tę komendę: docker pull adguard/adguardhome Pojawił się wtedy na liście Kontenerów i odpaliłem normalnie.
  12. kazikskrz

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    PiHole właśnie tak mam - bridge na dockerze. Ale nie wiem dlaczego nie mogę do ustawić jako DHCP serwer. Ten QNAPowy jest jakiś ubogi. a W PiHole mam komunikat "FTL failed to start due to process is missing required capability NET_ADMIN" i nie startuje przydzielanie adresów. Podoba mi się...
  13. kazikskrz

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    a może taki trick? <[ AdGuard Home ] [ 0.105 ] Network-wide ads & trackers blocking DNS server - QNAP NAS Community Forum>
  14. kazikskrz

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    Serio nic nie da się z tym zrobić poza VM? A może Docker? PiHole zrobiłem na dockerze ale jakoś mi nie pasuje i wolę AdGuarda
  15. kazikskrz

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    Witam. Zainstalowałem z AppCenter AdGuard Home ale nie mogę z niego korzystać ponieważ system QNAP działa jako DNS na porcie 53. W ustawieniach AdGuard można jedynie zmienić na jakiś inny ale to nie będzie działać z klientami Windowsa. Do testów włożyłem dodatkową kartę USB WiFi z własnym...