Recent Content by krakson

  1. K

    Pomoc Migracja RAID1 -> RAID5 TS-409PRO

    Moglbys opisac proces migracji raida 1 na raida 5 ? bo ja w tej chwili mam : Wolumin Całkowity rozmiar Status Opis Pojedyńczy dysk: 3 457.38 GB Gotowy Możesz wykonać operację: - Migracja Pojedyńczy dysk: 4 457.38 GB Gotowy Możesz wykonać operację: - Migracja Lustrzany wolumin...
  2. K

    AD i TS-409U

    Ok - dzieki wielkie :) Jestem pod gg 7902490
  3. K

    AD i TS-409U

    I znow jest maly problem bo : Jak stworze w AD usera i pozniej sie zaloguje na niego to tworzony jest profil tego uzytkownika na QNAPIE. \\QNAP\DANE\kowalski.jan I prawa do tego katalogu kowalski ma tylko kowaslki.jan. nawet Administrator domeny nie ma praw :( a mialo byc tak pieknie :(
  4. K

    AD i TS-409U

    Juz rozwiazalem :) W AD we wlasciwosciach usera w polu sciezka profilu podajesz np : \\QNAP\DANE\%username%\Profil i przy pierwszym logwaniu sam wszystko tworzy :)
  5. K

    AD i TS-409U

    Myslalem o tym zeby za pomoca vbscripta : wyciagnac uzytkownikow domeny i pozniej wrzucic to w petle :) Brałby 1 usera , podmapowal dysk za pomoca jego danych, stworzyl katalogi i odmapowal i pozniej kolejny user :) Wada : kazdy user musialby miec takie samo haslo bo raczej hasla za pomoca...
  6. K

    AD i TS-409U

    spoko :)
  7. K

    AD i TS-409U

    Prawdę mówiąc to dopiero stawiam u siebie AD wiec za wiele Ci nie powiem. Na szkoleniu jeszcze nie bylem, tak wiec metoda prób i błędów coś tam staram sie stworzyć. Jak narazie to mam malego zonka bo .. Stowrzylem obok Katalogow Qweb Qdownload swoj katalog DANE a w nim maja byc katalogi userow...
  8. K

    AD i TS-409U

    Ok - pomógł restart :) Fajnie jakby w manualu napisali ze po wpisani nowych dns-ow nalezy zrestartowac maszynke :)
  9. K

    AD i TS-409U

    Staram sie podlaczyc qnapa do AD i za cholore nie moge. DNS wpisany , czas na qnapie i AD identyczny ale nadal pojawia sie komunikat zebym sprawdzil DNS , nazwe domeny itp :/ GG : 7902490