Recent Content by lehko

  1. lehko

    Pomoc Brak dostępu do qnap ts-219P przez Web

    Mam to samo w ts-212 po ostatniej aktualizacji oprogramowania. Robiłem qfinderem downgrade ale dalej nic, biały ekran, w chrome wygląda to jakby co 0,1s ktoś odświeżał stronę. FTP Transmission, qphoto, otoczenie sieciowe , wszystko działa tylko nie otwiera mi web administrator. Ktoś pomoże jak...
  2. lehko

    Pomoc qnap ts-212p Negocjacja 1Gb/s praktyczne działanie 100Mb/s

    Zresetowałem dysk do ustawień fabrycznych, od nowa wszystko poustawiałem, i było to samo, po wyłączeniu szyfrowania transfer wzrósł do ok 30MB/s. Ten model tak ma chodzić w sieci?
  3. lehko

    Pomoc qnap ts-212p Negocjacja 1Gb/s praktyczne działanie 100Mb/s

    /dev/sda: Timing buffered disk reads: 394 MB in 3.00 seconds = 131.14 MB/sec /dev/sdb: Timing buffered disk reads: 400 MB in 3.01 seconds = 132.93 MB/sec jak wpisuje ethtool -s eth0 port tp to nic się nie dzieje TS-212P Wersja 4.1.3 (2015/3/13)
  4. lehko

    Pomoc qnap ts-212p Negocjacja 1Gb/s praktyczne działanie 100Mb/s

    hdparm -t /dev/sda .... sdb - tego nie ogarniam jak wpisac w putty ethtool eth0 Settings for eth0: Supported ports: [ TP MII ] Supported link modes: 10baseT/Half 10baseT/Full 100baseT/Half 100baseT/Full...
  5. lehko

    Pomoc qnap ts-212p Negocjacja 1Gb/s praktyczne działanie 100Mb/s

    Problem jest tego typu, że transfer pomiędzy NASem a komputerem stacjonarnym (w obie strony, nieznacznie szybciej w stronę NASa)jest na poziomie 10-12MB/s. W kompie jest karta 1Gb jak i w QNAP'ie. We właściwościach karty sieciowej jest napisane 1,0 Gb/s w QNAP'ie również. Robiłem już następujące...
  6. lehko

    Powitać wszystkich

    Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Qnapa ts-212p :-)