Recent Content by lispus

  1. L

    Pomoc bazy w mysql

    ale jak szukałem to znalazłem w dzienniku binarnym wszystkie zapytania... może coś z tego się da odzyskać? tylko gdzie są one zapisywane?? jeśli w mysql był zapis do pliku mysql-bin.xxxxxxx to wszystko jest zarchiwizowane, ale dostęp do tego niestety tylko przez ssh i wszystko można odzyskać....
  2. L

    Pomoc bazy w mysql

    Witam, miałem włamanie do phpMyAdmin do bazy sql i ktoś usunął wszystkie dane. czy jest możliwość odzyskania bazy danych w mysql? i czy są one gdzieś zapisywane w archiwum?? Wersja oprogramowania Firmware: 3.2.1 Build 1231T Model serwera: QNAP 439-pro
  3. L

    Pomoc php version

    Jak zaktualizować wersję php do min. 5.6? teraz aktualna wersja to 5.2.11 Wersja oprogramowania Firmware: Version 3.2.1 build 1231T Model serwera: QNAP 439Pro
  4. L

    Pomoc nowy dysk w nas ts439

    Chcę dodać nowy dysk do qnap, wsadziłem go w kieszeń, przy próbie utworzenia woluminu (Zarządzanie dyskami/zarządzanie woluminem) kręci się ikona "Ładowanie informacji, proszę czekać..." i tak już od wczoraj.... Nie pokazuje w ogóle obecnej konfiguracji dysków. Jeśli go wyciągnę to w tej funkcji...
  5. L

    Pomoc usunięcie mirrora dysku

    hmm.. po wielu próbach poszukiwań odpowiedzi udało się, Disk Management/Volume management jest przycisk przy Mirroring Disk Volume "Remove now" po prostu likwiduje mirrora bez utraty danych. Dla bezpieczeństwa zrobiłem to na czystym dysku (wyjmując wcześniej stary). ale jak wstawiłem stary...
  6. L

    Pomoc usunięcie mirrora dysku

    w Disk Management/Volume management jest przycisk przy Mirroring Disk Volume "Remove now" w jaki sposób on funkcjonuje i co on robi?
  7. L

    Pomoc usunięcie mirrora dysku

    witam, mam ts 439. dwa dyski mam ustawione w mirrorze (drive 1, 2) oraz 3,4 jako pojedyncze dyski. Po awarii dysku, wyciągnąłem zepsuty (2) i pracuję tylko na drive nr 1. jak usunąć z NAS ustawienia mirrora dysku aby NAS widział odrębne dyski nr 1, 2? mam prawie pełny 1TB danych i nie chciałbym...
  8. L

    Pomoc email z php

    no cóż, po wielu poszukiwaniach w innych forach, wreszcie udało się to zrobić. oto recepta: przykładowy adres: "test@online.pl" i hasło: "password" w oknie Serwer SMTP wpisujemy nazwę serwera: online.pl nadawcę (dowolny ciąg) np. "Qnap" zaś w "nazwa użytkownika" wpisujemy: test i w polu...
  9. L

    Pomoc email z php

    szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia nawet gdzie tego szukać w qnapie....
  10. L

    Pomoc email z php

    Witam, na qnap 439pro korzystam z takiej procedury: function error_handler($errNo, $errStr, $errFile, $errLine) { $err = 'Nr bledu: ' . $errNo . 'Opis: ' . $errStr . 'plik: ' . $errFile . ' linia ' . $errLine; echo $err; exit; } set_error_handler('error_handler', E_ALL); $adresdo =...
  11. L

    powitanie

    hello
  12. L

    mysql

    #Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 taki wynik wyświetla mi się jak chcę połączyć się z bazą mysql na ts439pro loguję się podając parametry: $baza_lokalizacja="adres qnap"; $baza_danych="nazwa_bazy";#a może "root"?? $baza_haslo="haslo"...
  13. L

    ograniczenie do ftp?

    Witam, czy jest jakieś ograniczenie na dysku sieciowym, że nie mogę połączyć się (np przez netbeans-a) z dyskiem (a konkretnie chodzi mi o katalog Qweb). Jak wchodzę z Total commandera wszystko chodzi, widzę strukturę katalogów, ale jak próbuję z w/w programu nie widzi nic (choć w katalogu Qweb...
  14. L

    Ustawienia TS439Pro przez internet

    Witam, Poszperałem i udało mi się dotrzeć do informacji dotyczącej portu 8080. Niestety nie wiem gdzie mam go odblokować. W ustawieniach jest informacja odnośnie portu. W załączeniu fotka z IE. (Łączyłem się z poza biura na ts439). Jesli ktoś pomoże, będę wdzięczny....
  15. L

    Ustawienia TS439Pro przez internet

    Witam, mam w biurze statyczny adres IP. ABy wejść do panelu admina z sieci wpisuję wewnętrzny adres. Czy mogę dostać się do panelu admina z poza biura (np z domu) w celu skonfigurowania lub podglądu danych na serwerze? Mam ustawioną usługę ftp i po wpisanu adresu statycznego +":21" widzę katalogi.