Recent Content by maniolx

  1. M

    Pomoc Edycja plików systemowych

    Dziękuję za pomoc . Wszystko zakończyło się sukcesem .
  2. M

    Pomoc Edycja plików systemowych

    Nie znalazłem odpowiedniego działu , więc piszę tutaj . Pytanie - w jaki sposób można zmodyfikować plik systemowy , bo w WinSCP nie można tego zrobić , a w sh nie wiem jak dostać się do katalogu plików .
  3. M

    Pomoc Problem z DLNA

    Chyba coś się nie rozumiemy . Ja nie chcę skopiować folderów będących na serwerze , tylko w moim laptopie , a tych filestation nie kopiuje - tylko pliki . Czy istnieje sprzętowy problem niemożliwy do przeskoczenia w procesie produkcji , aby taki transfer bo usb się odbywał ? Na pewno nie .
  4. M

    Pomoc Problem z DLNA

    Zgrywam najpierw foldery z plikami na pendrive , potem wkładam go do qnapa i za pomocą komendy przenieś , przenoszę do odpowiedniego katalogu . Metoda beznadziejna , powolna i nigdy nie przeniesie dużych folderów . Zawsze gdzieś przerwie i katalogi nie są kompletne . Niestety nie tak to sobie...
  5. M

    Pomoc Problem z DLNA

    Czyli moja biblioteka która miała kilkadziesiąt zdjęć jest skanowana 5 dni bez przerwy ? . Chyba nie . Transkodowanie też nie było ruszane . Problem zniknął dopiero po instalacji od nowa . Biblioteka nie była przeskanowana . Wersja oprogramowania 4.0.1 (2013/06/04) To że można podłączyć...
  6. M

    Pomoc Problem z DLNA

    Dzięki za szybką odpowiedż . Mówisz powalcz trochę z problemami ? Tak tylko ja już walczę czwarty dzień , po około czterech godzin dziennie i już mi trochę brakuje sił i cierpliwości . Gdyby jeszcze ta szczegółowa instrukcja była po polsku to już by było jako tako . A najgorsze jest to że w...
  7. M

    Pomoc Problem z DLNA

    Witam wszystkich . Parę dni temu stałem się posiadaczem pierwszego serwera sieciowego TS 112 . I powoli zaczynam żałować że się na to skusiłem . Brak szczegułowej polskiej instrukcji , dysk cały czas chodzi mimo że wszystkie usługi powyłączane , status cały czas migał itp . Obecnie mam taki...