Recent Content by manius162

  1. M

    Clarion + perl

    Mam jeszcze jedno pytanie: Mam stworzony katalog w /HDA_DATA/katalog Jest on udostępniony w otoczeniu sieciowym Po wykonaniu komeny chroot /share/HDA_DATA/optware /bin/bash Nie widze nigdzie tego katalogu a pozostałe udostępnione widze. Co musze zrobić zeby był widoczny?
  2. M

    Clarion + perl

    Przeinstalowałem optware i śmiga wszystko. Coś musiało być nie tak z wcześniejszą instalacją. Dzięki za pomoc.
  3. M

    Clarion + perl

    Instalowałem ze skryptu. Wpisuje wszystkie możliwe ścieżki i zawsze mam taki komunikat chroot: cannot execute /opt/bin/sh: No such file or directory bash i sh mam w katalogach /bin/ /opt/bin a mimo to wywala błedy.
  4. M

    Clarion + perl

    /share/HDA_DATA/optware/opt/bin w tym katalogu jest
  5. M

    Clarion + perl

    TS-109 Turbo Station z jednym dyskiem. optware widze ze jest w katalogu /share/HDA_DATA/
  6. M

    Clarion + perl

    komenda z chroot nie działa u mnie, wywala błąd [/share/HDA_DATA] # chroot /share/HDA_DATA/optware/ chroot: cannot execute /bin/sh: No such file or directory Optware jest zainstalowane, z arm instalowałem perla, Clariona mam jako źródła.
  7. M

    Clarion + perl

    Witam, Muszę zainstalować na Qnapie Perla oraz paczkę Clarion Clariona instaluje ze źródeł, perla zainstalowałem z paczki ale przy kompilacji Clariona wyskakuje mi błąd perl: relocation error: /opt/lib/perl5/5.8.8/arm-linux/CORE/libperl.so: symbol __aeabi_uidiv, version GCC_3.5 not defined in...