Recent Content by marcek

  1. M

    Pomoc Strona www

    Witam. Posiadam Qnapka TS-119P II z v. 4.0.2 Wszystko działa naprawdę szybko ale otwieranie strony www (joomla, inny cms) trwa wieki, co może być powodem? pozdrawiam
  2. M

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0725 | ARM & x86

    tak robiłem - każda po kolei. nie wiem czy chce znowu :)
  3. M

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0725 | ARM & x86

    boje się ze przejde i pojdzie wszystko w .... a nie za bardzo mogę sobie pozwolić na to. kopia zapasowa - może to i rozwiązanie tylko jak pomysle ze teraz znowu będą problemy z bazami sql (po ostatniej zmianie z 2 na 3 miałem zdrowe problemy z bazami) to trochę się zniechecam
  4. M

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0725 | ARM & x86

    czy jak przejde z wersji 3.X na wersje 4.X to szlak trafi serwer www, ftp itd.? czy zostanie wszystko tak jak trzeba?
  5. M

    VNC

    Witam czy jest jakas szansa na instalacje serwera VNC? Chodzi o to aby np siedzac w pracy podpiac sie do swojej sieci domowej i widziec komputery i oczywiscie Qnapka w otoczeniu sieciowym. przypuscmy ze nie jestesmy za natem ani innymi blokadami. pozdrawiam
  6. M

    TFTP

    popraw mnie jesli sie myle - jesli wsadze tam kopie np swojej windy, to bede mogl instalowac system z sieci?
  7. M

    TFTP

    w podanym katalogu plik atftp ma zawartosc za nic w swiecie nigdzie nie moge znalesc tego miejsca co opisales. niby teraz wystartowalo ale gdzie pliki wsadzic przetrzepalem juz chyba wszystkie pliki i nic
  8. M

    Bezpieczne połączenie HTTPS

    za nic w swiecie nie rusza anie po tym porcie ani w zaden inny sposob
  9. M

    magento

    znaczy sie ze chyba niema opcji zeby dzialalo?
  10. M

    TFTP

    he wiec nastepny moj hamulec wystapil kawalek dalej, zrobilem wszystko pieknie poszlo, potem polecenia ipkg install atftp oczywiscie wszystko ok no i koniec w katalogu opisanym opt/etc jest plik xinetd.conf a w nim # Copyright 1999-2004 Gentoo Foundation # Distributed under the terms of...
  11. M

    TFTP

    cos takiego mi sie wyswietla : [~] # ipkg install atftp Installing atftp (0.7-9) to root... Downloading http://ipkg.nslu2-linux.org/feeds/optware/cs05q1armel/cross/unstable/atftp_0.7-9_arm.ipk Nothing to be done Successfully terminated. Collected errors: Package atftp md5sum mismatch. Either...
  12. M

    TFTP

    dziekuje za szybka odpowiedz- zrobilem jak napisales i odpowiedz jest taka jak napisales :) a teraz powiedz co dalej gdzie moge zaladowac pliki? czy po resecie znowu musze to odpalac ? pozdrawiam marcek
  13. M

    TFTP

    Witam Czy jest szansa zeby zainstalowac jakas paczke z serwerem TFTP na qnap 109 ? Pozdrawiam Marcek
  14. M

    Bezpieczne połączenie HTTPS

    Witam moze temat stary ale teraz dla mnie na czasie - mam 109 i chcialbym to uruchomic - wie ktos jak to zrobic?
  15. M

    Strony www a zmienne IP

    no i juz jestem po zmianie miejsca zamieszkania i mam nowy internet ze zmiennym ip. w qnapku skonfigurowalem ddns na stronie www.dyndns.com zalozylem konto i znakomicie smiga tak samo jak na stalym IP. jesli ktas ma router z taka mozliwascia tez moze to zrobic i wtedy dziala bez innych ustawien...