Recent Content by marekmotyka

  1. M

    Pomoc Qmail agent dziwne wyświetlanie czcionek

    Witam Proszę o zerknięcie na załącznik. Jak można poprawić wyświetlanie interfejsu. Czcionka jest mało widoczna, poszarpana . Pozostałe aplikacje qnap, interfejs wyświetla się bezbłędnie.
  2. M

    Pomoc Logi systemowe, ostrzeżenia

    Sprawdziłem aplikacje w telefonach i tabletach. Wszędzie są poprawne dane, logują się automatycznie po wybraniu serwera
  3. M

    Pomoc Logi systemowe, ostrzeżenia

    Znowu takie coś.Czy to nie jakieś połączenie z sieci lokalnej ? Mam włączoną blokadę przy pomyłkach.
  4. M

    Pomoc Logi systemowe, ostrzeżenia

    Ustawione , czy to pomoże ? :) Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
  5. M

    Pomoc Logi systemowe, ostrzeżenia

    Witam Dzisiaj przyszło mi powiadomienie W załączniku zrzut ekranu. Nie są to czasem połączenia z sieci lokalnej ( prócz tych kilku dolnych) ? Jak można się uchronić przed włamaniem ? Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Model serwera: QNAP TS-253A
  6. M

    Pomoc QmailAgent w nowej karcie

    Dziękuję za odpowiedź. Szkoda że tak to rozwiązali. Czy jest może jakaś fajna alternatywa do tego programu ? Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
  7. M

    Pomoc QmailAgent w nowej karcie

    Witam Zainstalowałem QmailAgent. Qmail agent mogę włączyć tylko o zalogowaniu się do centrum QTS. Wtedy inne pierdoły zajmują mi cenne miejsce. Czy można odpalić w przeglądarce samo QmailAgent tak samo jak np PhotoStation w nowej karcie bez potrzeby logowania się do głównej strony QTS? Wersja...
  8. M

    Pomoc Problem z DDNS myqapcloud w LTE Cyfrowy Polsat, Plus

    Za stały IP 15 zł., za zmienny ale publiczny 6,15 zł. Nie, dla klienta indywidualnego, cena brutto
  9. M

    Pomoc Problem z DDNS myqapcloud w LTE Cyfrowy Polsat, Plus

    Tak jak pisałem problem rozwiązany, nie znam się na tym vpn :)
  10. M

    Pomoc Problem z DDNS myqapcloud w LTE Cyfrowy Polsat, Plus

    Witam Jakiś czas temu miałem problem z dostępem z zewnątrz do mojego nasa. Internet mam LTE w Cyfrowym Polsacie. Przy próbie ustawienia wyskakiwały takie błędy jak w załącznikach. @apofis poświęcił mi dużo czasu na rozwiązaniu problemu. Bardzo dziękuje. Rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy...
  11. M

    Pomoc myQNAPcloud DDNS

    Mam podobny problem. Czy mogę prosić @apofis o pomoc prywatnie ? Za opłatą przez team viewer ?
  12. M

    Pomoc Opuszczenie kanału beta

    Zaczekam do oficjalnej wersji i zrezygnuje z bety Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
  13. M

    Pomoc Opuszczenie kanału beta

    Na macbooku, S, imaku też mam bety, wiem że ryzykuje :) Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
  14. M

    Pomoc Plex , jaka wtyczka do polskich opisów

    Z tym podłączeniem udziałów nie rozumiem :) Mam łady nowy smart tv sony 55 cali z android tv, w sypialni starszy LG 55 cali ale biedny w funkcje :) Filmweb podłączyłem, dziękuję :)
  15. M

    Pomoc Plex , jaka wtyczka do polskich opisów

    Mogę prosić link do instrukcji ? Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka