Recent Content by matdym

  1. M

    Pomoc rtorrent konfiguracja

    niby udało mi się wystartować. aplikację po kilku usunięciach i ponownych instalacjach. Dla potomnych po prostu usunąłem jeszcze raz wszystko, wywaliłem wszystkie katalogi i na koniec zrobiłem przede wszystkim zrobiłem restart qnapa. i chyba tego ostatniego kroku brakowało wcześniej
  2. M

    Pomoc rtorrent konfiguracja

    Postanowiłem dzisiaj zaktualizować Rtorrenta. Usunąłem więc starą wersję i wszystkie katalogi. Zainstalowałem nową wersję. W logach dostaję taką informację Błąd 2023-12-30 22:32:55 rtorrent 127.0.0.1 --- --- --- --- (err!) rtorrent: application not started, but...
  3. M

    Pomoc TS-1283XU-RP problem

    Witam. Mam taki problem bo zabawach energetyki z 1 fazą nie startuje nam QNAP TS-1283XU-RP. Posiadamy 2 zasilacze do niego i na żadnym z tyłu przy wtyczce nie świeci dioda. Po wciśnięciu powera qnap nie startuje. Jednakże po otwarciu obudowy widać że w środku świeci czerwona dioda jak na...
  4. M

    Pomoc rtorrent konfiguracja

    Po 3 instalacji ruszyło. Oczywiście po każdym usunięciu restart Qnapa.
  5. M

    Pomoc rtorrent konfiguracja

    Zainstalowałem w dniu wczorajszym na swoim nasie TS-453B Rtorrenta. Po odpaleniu wyskakuje mi coś takiego [24.01.2022 12:49:38] WebUI started. [24.01.2022 12:49:38] Brak połączenia z rTorrent. Sprawdź czy jest uruchomiony. Sprawdź ustawienia $scgi_port i $scgi_host w config.php oraz scgi_port w...
  6. M

    WITAM

    Cześć nazywam się Mateusz. Qnapa użytkuję już jakiś czas ale dopiero dzisiaj był czas na rejestrację na forum. :-) Serdecznie Pozdrawiam :-)