Recent Content by mateo9898

  1. mateo9898

    Pomoc Plex - media serwer

    OK, serial widze juz mam, dzieki za pomoc. A jak mam w tej chwili pare seriali dodanych z etykietą movie w rtorrent moge je przepisac na etykiete other bo taka ustawilem na seriale w plex ? czy musze na nowo pobrać ?
  2. mateo9898

    Pomoc Plex - media serwer

    ok zaraz sprawdze a jak np. bajki musze tez pobierac do innej biblioteki ?
  3. mateo9898

    Pomoc Plex - media serwer

    Czyli wystarczy seriale pobierać np do katalogu seriale i go dodać w plex i beda juz sie wyswietlać ?
  4. mateo9898

    Pomoc Plex - media serwer

    Jedną, rtorrentem pobieram do folderu movie i ten polder mam ustawiony w plex,
  5. mateo9898

    Pomoc Plex - media serwer

    Witam, na qnap mam zainstalowanego plexa, o ile przy filmach fajnie sie to sprawdza, to po przy serialach już nie... uruchamiajac plex na tv nie ma w biblotece tych seriali i nie moge ich oglądać. Da sie to jakoś konfigurować czy zainstalowac inny program ? Tylko jaki?
  6. mateo9898

    Przy piwie Qnap TS 251+ czy TS 473

    Okey, to chyba wybiore 453d, jest o prawie 1000zł tańszy...
  7. mateo9898

    Pomoc Konfiguracja programu Deluge - proszę o pomoc

    Ok już sb poradziłem, wystarczyło otworzyc nowy port i ustawic go w deluge.
  8. mateo9898

    Przy piwie Qnap TS 251+ czy TS 473

    Tak 10 GB na łączu symetrycznym, router ich swiatlowod pod router jest, nowa siec roczna, w domu oczywiście że nie mam bo wszystko mam pod 1gb, ale router obok pc i qnapa to kable krótkie, ale tak jak pisałem zastanawiam się bo po co net tak szybki jak dyski dużo wolniejsze zastanawiam sie...
  9. mateo9898

    Pomoc Konfiguracja programu Deluge - proszę o pomoc

    Tak rtorrent pro, otworzyłem port 42000 i go ustawiłem w deluge, ogólnie używam rtorrenta ale jestem ciekawy jak działa deluge ale mam z nim problem Po dodaniu torrenta pobiera mi przez 5s i staje. Jak ustawic sciezke zapisu deluge na data vol 2 i tam folder pobrane ? bo ustawilem ale nie widze...
  10. mateo9898

    Pomoc Konfiguracja programu Deluge - proszę o pomoc

    Deluge z qnapclub 2.0.3.0, port mam ustawiony taki jak w rtorrent ( oczewisnie r torrent w tym czasie wyłączony) a na nim port mialem otwarty. A czy jest Deluge 1.3.15 na qnap ?
  11. mateo9898

    Pomoc Konfiguracja programu Deluge - proszę o pomoc

    Witam, proszę o podanie poprawnej konfiguracji Deluge, ustawiłem gdzie ma pobierać i nadal nic. Co w tym programie trzeba skonfigurować aby działał poprawnie ?
  12. mateo9898

    Przy piwie Qnap TS 251+ czy TS 473

    A wydajność samych procesorów, AMD jest sporo lepszy? Aktualnie zauważyłem że mam skoki obciazenia nawet do 95% oczewiscie na chwile i zaraz spada do 20% na celeronie. i druga sprawa czy ten 473 poradzi sb z netem 10gb/10gb dostalem oferte ze bede mogl zwiekszyc predkosc przy tej samej cenie co...
  13. mateo9898

    Przy piwie Qnap TS 251+ czy TS 473

    Będzie to zauważalna różnica ? W ts251 celeron 4 rdzeniowy a ts 473 amd 4 rdzeniowy
  14. mateo9898

    Przy piwie Qnap TS 251+ czy TS 473

    Witam, zastanawiam się nad wymianą mojego TS 251+ 8Gb na TS 473 z 16Gb. Qnapa uzywam do rtorrent i dlna w sieci lokalnej. Internet 1Gb/1GB Aktualnie mm dysk ssd i iron wolf pro. w nowym chcialbym ssd na system i dokupic drugi iron wolf pro i dać w raid. Co sądzicie czy roznica bedzie zauważalna...
  15. mateo9898

    Pomoc Mapowanie folderu Rtorrent

    OKey dzięki. Ostatnie pytanie w tym tygodniu pewnie przyjdzie nowy dysk na dane, jak najlepiej przeniesc dane z starego dysku na nowy ( zawartosc rtorrenta) Systemowy zostaje wymieniam vol2