Recent Content by Maverick23

  1. Maverick23

    Pomoc aMule - nie chodzi

    Czasami są tam rzeczy których na próżno szukać gdzie indziej. Pomógłbyś rozwiązać problem z tą apką?
  2. Maverick23

    Pomoc aMule - nie chodzi

    OK, ale chodzi to u Ciebie czy poprostu program się "zwinął"?
  3. Maverick23

    Pomoc aMule - nie chodzi

    Cześć, Mam pytanie chodzi u Was program aMule? Ja się loguje, ale gdy chce przejść do "wyszukaj" to nie może znaleść amuleweb-main-dload.php. Czy ta apka jest jeszcze wspierana?
  4. Maverick23

    Pomoc Filmy w 4K Plex

    Cześć, Mam problem z oglądaniem filmów w 4K na Plexie. Staram się zawsze aktualniać Plex-a na serwerze, więc raczej kodeki są aktualne. Przez www lub TV filmy w 4K się tną. Sprawdzałem te filmy na Kodi, śmigają aż miło. Gdzie może leżeć przyczyna?
  5. Maverick23

    Pomoc Problem z logowaniem / PC nie widzi QNAP-a

    <-- UWAGA! Treść tej notatki usuń przed publikacją swojego pytania! --> W tym miejscu przywitaj się oraz przedstaw swoje pytanie szczegółowo opisując czego ono dotyczy. Aby pytanie stało się bardziej klarowne i zrozumiałe dla użytkowników, możesz je zilustrować za pomocą zdjęć. W tym celu utwórz...
  6. Maverick23

    Pomoc Wtyczka Rapideo, Pyload 170116 i system 4.3.3.0299

    To to wiem, tylko gdzie to zlokalizować :) Szukam przez ftp-a, może znajdzie to co pobrałem. Jak klikam w Pyload w pobranych, to pojawia mi się taka ścieżka: http://numeripserwera:8001/downloads/get/nazwapliku Nawet jak zmieniłem ściężkę to ciągle wrzuca gdzieś do downloads. Restart nic nie pomaga.
  7. Maverick23

    Pomoc Wtyczka Rapideo, Pyload 170116 i system 4.3.3.0299

    Wklejam to co mam ustawione w Pyload http://numeripserwera:8001/pathchooser//share/Download Za cholerę nie mogę znaleść tego. Już coś pobrałem i nie zmieniłem tej ścieżki wcześniej.
  8. Maverick23

    Pomoc Wtyczka Rapideo, Pyload 170116 i system 4.3.3.0299

    Cześć, Czy komuś działa wtyczka rapideo na pyload po aktualizacji systemu do 4.3.3.0299 ? U mnie wszystko śmiga oprócz konta premium. Mam go wykupione premium rapideo ale prosi o captcha i po wpisaniu kodu wiadomo jaki jest transfer. Premium niestety nie działa. Czekam na info od rapideo i...
  9. Maverick23

    Pomoc Aktualizacja systemu i Pyload

    Uderzyłem już do niego mailowo...od wczoraj śpi Rapideo Dev. Wyraźnie albo z problem z recaptcha (w pyload oczekiwanie na captcha). Może ktoś zapodać jakąś paczkę działającą tego pluginu rapideo? :) .... bo od samego rapideo to zlewka kompletna z odpowiedziami. 24.10.2017 12:08:22 INFO Używam...
  10. Maverick23

    Pomoc Aktualizacja systemu i Pyload

    Działa w sensie że się uruchamia :) ... ale nie pobiera ... ciągle jest status "oczekuje" a w logach informacja że plugin jest niestabilny. Coś z wtyczką rapideo pewnie. Może ktoś pomóc w tej kwestii? Problem widzę "rozwiązany", a jest nie rozwiązany. Ktoś ma może wtyczkę Rapideo która działa? :)
  11. Maverick23

    Pomoc Aktualizacja systemu i Pyload

    OK, to nie będe wyłączał updatu. Password widzę że da się tam zmienić, a loginu nie można z poziomu programu chyba. coś mi tylko nie chce pobierać - cały czas status "oczekuje".. dodałem konto rapideo, zrobiłem restart i "oczekuję" W logach jest ostrzeżenie: 21.10.2017 22:40:50 WARNING HOSTER...
  12. Maverick23

    Pomoc Aktualizacja systemu i Pyload

    OK poszło :) ... tylko teraz trzeba zblokować jakoś te aktualizacje ... bo potem się przez to wszystko pierniczy :)
  13. Maverick23

    Pomoc Aktualizacja systemu i Pyload

    Odpaliłem ssh i mam tylko plik index_default.html w root .... nie ma tam żadnych katalogów ... dziwne
  14. Maverick23

    Pomoc Aktualizacja systemu i Pyload

    Jak nie mogę się zalogować przy admin, admin to pewnie nie wrzuciło starej konfiguracji. Niby jest napisane, że "To reset your login data or add an user run: python pyLoadCore.py -u" tylko aż taki biegły w pythonie nie jestem żeby to odpalić. Nie można gdzieś zmienić loginu i hasła gdzieś...
  15. Maverick23

    Pomoc Aktualizacja systemu i Pyload

    Wrzuciłem wersję Qpyload_170116_x86_64 i poszło :) ... tylko nie wiem czemu login i hasło: admin ... nie działa