Recent Content by Mr.UFo

  1. Mr.UFo

    Pomoc System nie startuje do końca po nieudanej aktualizacji

    Szczerze mówiąc nie widzę w nim cienia nieprawdziwości... To że dane na dysku USB były cały czas dostępne to fakt. To że dyski wewnętrzne nie posiadały żadnych błędów na poziomie systemu plików, a więc były dostępne z poziomu każdego systemu czytającego ext4 to też fakt. Chyba, że masz na myśli...
  2. Mr.UFo

    Pomoc System nie startuje do końca po nieudanej aktualizacji

    Tu nie chodzi o kwestię robić - nie robić backup. Dzięki dyskom w RAID-1 i kopii większości danych na dodatkowym dysku USB, ani przez moment nie istniało u mnie ryzyko utraty jakichkolwiek danych. Dzielę się swoimi przemyśleniami jak zorganizować system backupu, aby w razie problemów, jak...
  3. Mr.UFo

    Pomoc System nie startuje do końca po nieudanej aktualizacji

    Na ten moment sytuacja wygląda następująco: 1. Wyjąłem stare dyski 2. Zainicjowałem system na świeżym dysku. System ruszył bez zająknięcia. 3. Zrobiłem aktualizację do najnowszej wersji. 4. Do drugiej kieszeni włożyłem dysk 2. System go wykrywa fizycznie. Nie zgłasza żadnych z nim problemów...
  4. Mr.UFo

    Pomoc System nie startuje do końca po nieudanej aktualizacji

    Witam, Sytuacja następująca: Po pojawieniu się zachęty do aktualizacji firmware do najnowszej wersji nieopatrznie kliknąłem "TAK". Restart NAS'a, aktualizacja... niestety od tego momentu brak dostępu do systemu. System bootuje teoretycznie poprawnie - jeden beep po uruchomieniu i drugi długi po...