Recent Content by Ms_ki

  1. Ms_ki

    Pomoc Podczas kopiowania Pliku z NAS do windows na końcu kopiowania pokazuje błąd

    hmm w sumie nic nie grzebałem ani w qnapie ali w windowsie po za tym ze winda się jakiś czas temu aktualizowała. Wcześniej plik kopiował się normalnie. takie ustawienia mam na qnapie 1702473297 Panowie Problem rozwiązany Problem leżał po stronie antywirusa. Inne pliki pobierałem a tego...
  2. Ms_ki

    Pomoc Podczas kopiowania Pliku z NAS do windows na końcu kopiowania pokazuje błąd

    WItam Podczas kopiowania pliku z udziału sieciowego SMB z serwera NAS Qnap na dysk w komputerze mam na końcu kopiowania komunikat o błędzie. Qnap z Oprogramowaniem QTS 5.1.2.2533. Serwer 473A (Raid 5 na 3 dyskach HDD) Skopiowałem plik z innej lokalizacji o rozmiarze ok 4 GB i jest ok a ten za...
  3. Ms_ki

    Sprzedam Sprzedam TS-453S Pro (ideal, komplet w pudelku)

    Aktualne ? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. Ms_ki

    Pomoc Odzyskanie plików z Backupu Zdalnego na laptopie

    Witam Na serwerze zdalnym mam kopię z innego serwera. Teraz chciałem przywrócić jeden z folderów ale niestety nie mogę się dostać do kopii. Pliki zostały zaszyfrowane zgodnie z ustawieniami HBS. Kiedy na serwerze dobieram się do kopii z WIndowsa przez QENC mam takie błędy i nie wiem o co chodzi.
  5. Ms_ki

    Pomoc Qnap ciągle coś pobiera

    WItam Zauważyłem że qnap ciągle coś pobiera ok 1MB/s zrobiłęm restart i ciągle to samo. wyłączyłęm Plex, QVPN, Download station, Qsync i dalej coś pobiera. jak mogę sprawdzić co za syf szarpie cięgle coś z sieci ?
  6. Ms_ki

    Pomoc Nowy Qsync 5.1.0.0822 obciąża windę do 60 %

    Qsync w serwerze działa 24/7 natomiast w kompie zawsze włącza się przy autostarcie systemu i zawsze monitoruje folder który ma synchronizować pliki z serwerem. Jak jest wszystko aktualne tj wysłane ikona qsync jest zielona a jak wysyła lub odbiera to niebieska. Jak pracujesz na więcej niż...
  7. Ms_ki

    Pomoc Nowy Qsync 5.1.0.0822 obciąża windę do 60 %

    Hej Witam Dzięki #Ciukas za info. Napisałem na QnapHelp i również dostałem odpowiedź że niebawem będzie nowa wersja qsync i zalecają zainstalować poprzednią wersję. Na razie wyłączam qsynca i włączam na chwile aby wysłać pliki do serwera aby rozeszły się na inne kompy i pozniej wyłączam...
  8. Ms_ki

    Pomoc Nowy Qsync 5.1.0.0822 obciąża windę do 60 %

    Witam Zauważyłem że dziś po aktualizacji Qsync do najnowszej wersji w Win11 obciąża procesor w porywach nawet do 60% a normalnie średnio idzie ok 30% nie wiem czy to jakiś błąd? zauważyłem to bo cały czas wentylator w lapku naparza. Domniewam że w pracy w terenie zeżre mi baterię w mig...
  9. Ms_ki

    Pomoc Pytania dot. QuFirewall - Jak zabezpieczyć serwer?

    Chyba poradziłem sobie z tym i wpisałem adresy IP z poradnika Silasa dla adresów z VPN i działa. Jak dodam jeszcze ruch z Albania to będzie to działać ?
  10. Ms_ki

    Pomoc Baza danych MSSQL Expres na Container Station

    Witam Odgrzeje temat. Po aktualizacji QTS do najnowszej wersji gdzie pojawiła się nowa wersja Container station wszystko zaczęło działać sprawnie i szybko. Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  11. Ms_ki

    Pomoc Qnap 473A aktualizacja QTS 5.1.0.2444 i nie działa Karta Nvidia Quadro t400

    Mnie aktualizacja sterownika pomogła dziękuję za pomoc. Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  12. Ms_ki

    Pomoc Pytania dot. QuFirewall - Jak zabezpieczyć serwer?

    Witam Walczę przed ustawieniem quFirewalla i nie mogę sobie poradzić. Chcę siebie wpuścić do zasobów sieciowych po VPN PP2T czy to łącząc się z komórki czy też z hotelu na wakacjach (Albania) ale ni chu chu mnie nie wpuszcza. z komórki w Polsce połącze się po VPN ale dyski mi nie działają...
  13. Ms_ki

    Artykuł QNAP udostępnia oficjalną wersję QTS 5.1.0

    Również zauważyłem że w środku qnapa jest głośniej, któryś wiatrak mocniej szumi. Myślałem że to przejedzie ale jest różnica.
  14. Ms_ki

    Pomoc Qnap 473A aktualizacja QTS 5.1.0.2444 i nie działa Karta Nvidia Quadro t400

    Dziękuję spradze aktualizację i dam znaka. Mam pytanie jaką kartę polecisz GPU polecisz do wspomagania Virtualizacji? tak aby się zmieściłą w drugie gniazdo bez przycinania? co tam masz za urządzenie pod USB ? tak z ciekawiści pytam ;-) Potwierdzam wszystko ok jeszcze raz dziękuję za helpa
  15. Ms_ki

    Pomoc Qnap 473A aktualizacja QTS 5.1.0.2444 i nie działa Karta Nvidia Quadro t400

    Po zainstalowaniu nowej wersji QTS 5.1.0.2444 wywaliło mi sterowniki nvidia (ikony są wyżarzone) i system nie odczytuje karty. NIe można używać karty w systemie. Poniżej podałem screeny na których widać iż wszystko jest włączone ale system przestał widzieć właściie kartę. Jak system odczytał...