Recent Content by mwolf

  1. mwolf

    Pomoc Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku

    Problem polega na tym że Qnap daje narzędzie do monitorowania ale nie pomaga w interpretacji wyników testów. Naczytałem się po różnych forach że to niby dyski mogą być problemem. Ja wypróbowałem wszystkie metody odnalezione w necie ale żadna nie przyniosła efektu.
  2. mwolf

    Pomoc Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku

    Niestety ja nie znalazłem przyczyny wybudzania NASA, nie wiem również jak czytać ten log z blkdevMonitora. Osobiście przerzedłem na tryb w którym wyłączam NASA ręcznie a gdy chcę z niego korzystać to go po prostu załączam - wiem że to przykre ale przynajmniej nie denerwuje mnie ciągle rosnąca...
  3. mwolf

    Pomoc Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku

    Przepraszam , ale dużo podróżuje i nie zawsze mogę szybko opowiadać. Wydaje mi się że wyłączyłem ale nie jestem teraz pewny - podpowiesz gdzie się to wyłącza? Jeśli chodzi o zakładkę serwisy to tak jak posiałem działa tylko Samba oraz SSH, Qsync wyłączony a jeśli myqnapcloud jest po uruchomieniu...
  4. mwolf

    Pomoc Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku

    Witam. Od niedawna jestem posiadaczem TS-212p, wszystko po konfigurowane według mojej myśli ale mam nieustający problem z usypianiem dysku, urządzenie średnio raz na 4 godziny wybudza się mimo że żadne z urządzeń w prost nie zostało wykorzystane w celu dostępu do magazynu sieciowego...
  5. mwolf

    QNAP 419P II bez dysków

    Witam. Aktualne to ogłoszenie jeszcze?
  6. mwolf

    Witam.

    Jestem tu ponieważ przesiadłem się ze swojego starego DNS-323 na TS-212P. W uwagi na nieskomplikowanie mojego starego NAS-a niestety pewnie nie raz bedę potrzebował waszej pomocy z nowym :)