Recent Content by natash

  1. natash

    QNAP vs S?

    Kupiłem Q. Bardzo żałuję, dla mnie dedykowane oprogramowanie jest kompletnie nie intuicyjne. Dodatkowo tak proste rzeczy jak odtwarzanie filmów Q ma problem bo nie mają jakiejś licencji i mam info "audio not supported", idealnie wydane ponad 2k, żeby teraz nie można obejrzeć nagranych filmów np...
  2. natash

    Pomoc AC3, wielokanałowe MKV - jak odtworzyć?

    Udało Ci się coś znaleźć, nie potrafię odtworzyć Video z dźwiękiem, czuje się oszukany przez Qnap.
  3. natash

    Pomoc Odtwarzanie z QNAP

    Część, Jako nowy użytkownik mam pewne problemy. Widzę trzy opcje odtwarzania filmów. 1. File Station. 2. Video Station 3. HD Player Możecie mi wytłumaczyć jaka jest różnica. Co gorszę spora część moich zbiorów się nie odtwarza bo jest audio not supported lub podobne komunikaty, co muszę...
  4. natash

    Pomoc WordPress i własna domena

    Image 020 Image 021 Image 023 Teraz mam nawet tak, że nie mogę wejść na WordPress z poza LANu. Możecie mi wskazać jakie ustawienia powinny być na QNAP: - WebServer / VirtualServer - PhpMyAdmin - WordPress tak abym mógł otwierać strone z wordpress za pomocą wpisania marcin.tech ?
  5. natash

    Pomoc WordPress i własna domena

    Cześć, Pogubiłem się w ustawieniach albo jest bug w sofcie. Posiadam WordPressa zainstlowanego w folderze /web/WordPress, publiczny ip to 212.212.212.212. W wp-admin/wp-options sieturl mam ustawione http://marcin.tech home to http://marcin.tech/WordPress Ustawienia WebServer w QNAP to port 80...
  6. natash

    Pomoc Widoczność struktury plików systemowej w File Station

    Tworzę foldery i kopiuję zawartość do nich. Chociaż dla mnie to nadal jest nie zrozumiałe. Walczył ktoś z Qsirch i Kodi które pożera po 40-50% CPU każde?
  7. natash

    Pomoc Widoczność struktury plików systemowej w File Station

    Inaczej skopiowałem folder z dysk zew, ona ma mnóstwo podfolderów. Teraz file station nie daje możliwość przekopiowania tych podfolderów do głównego folderu QNAP, dlatego chciałem to zrobić MC z putty, ale wtedy te foldery nie są widoczne po przekopiowaniu.
  8. natash

    Pomoc Widoczność struktury plików systemowej w File Station

    Ok, to jak to zmienić? Jest możliwość z poziomu file station kopiować foldery z dysku zew do głównego folderu? Jakie są możliwości poruszać się po folderach QNAP nie przez WEB z poza sieci domowej?
  9. natash

    Pomoc Widoczność struktury plików systemowej w File Station

    Folder VM nie jest widoczny i nic co jest w nim. drwxrwxrwx 4 admin administ 4096 May 1 02:40 WM/ [/share/CACHEDEV1_DATA/WM] # ls -la total 16 drwxrwxrwx 4 admin administ 4096 May 1 02:40 ./ drwxrwxrwx 31 admin administ 4096 May 2 10:48 ../ drwxrwxrwx 2...
  10. natash

    Pomoc Widoczność struktury plików systemowej w File Station

    Nie. To kopiuje z innego podfolderu i wtedy znika z FileStation.
  11. natash

    Pomoc Widoczność struktury plików systemowej w File Station

    Przenoszę Foldery poprzez MC, ponieważ file station nie daje możliwość przenoszenia folderu do głównego folderu (sick!). Ale wtedy ten folder w file station jest nie widoczny. Jakieś rady jak to odświerzyć. drwxrwxrwx 3 admin administ 4096 May 2 10:15 Recordings/ drwxrwxrwx 4...
  12. natash

    Pomoc High CPU

    Mam problem z CPU. Kilka dni temu postawiłem od nowa QNAP, bo z poprzednim był jakiś problem po nieplanowanej utracie prądu. Mem: 7532836K used, 536956K free, 228872K shrd, 864000K buff, 2079152K cached CPU: 64.2% usr 35.7% sys 0.0% nic 0.0% idle 0.0% io 0.0% irq 0.0% sirq Load average...
  13. natash

    Instruktaż/Tutorial QNAP od środka, czyli grzebiemy w linuchu - Jak sobie ułatwić?

    Chyba nie rozumiem. Ja tego w QNAP w appcenter do pobrania nie widzę. Skąd to instalować?