Recent Content by Nero

  1. N

    Sloty RAM 251+

    Przeczytaj watek Udzielamy pomocy - Zapchany RAM Jest tam plik z sprawdzonymi kośćmi ram
  2. N

    Sloty RAM 251+

    na forum ktos sprawdzal ze daje rade z 2x8 GB Kości nie muszą byc identyczne tzn muszą być takie same ale mogą być różnych producentów
  3. N

    Pomoc tvp vod, cda, ipla

    Znalazlem taki wątek ale chyba te pluginy nie do konca trybia :( Rozwiązany - Ipla, TVN Player na HD Station
  4. N

    Pomoc tvp vod, cda, ipla

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0050 Build 20170104 Model serwera: Qnap TS-251+ Dzień dobry. Chciałbym zrobić sobie z mojego Qnapa domowe centrum multimedialne. TV mam podłączone po hdmi do Qnapa. Używam HD Station dzięki czemu mam możliwość korzystania z chrome, facebooka, spotify, you...
  5. N

    Pomoc Syncovery - synchronizacja partycji

    Wszystko działa Bez Ciebie bym nie ogarnął Ostatnie pytanie :) ( wiem że męczę ) Jak ustawić jeśli chciałbym żeby robił synchronizację raz w tygodniu po zalogowaniu do windows ??
  6. N

    Pomoc Syncovery - synchronizacja partycji

    Pliki są Sa to mapy w autocad Plik DWG z odwołaniami do pliku SH Rozumiem że powyżej pokazałeś jak robić kopię w czasie rzeczywistym. Jak natomiast rozwiązać ten temat ??
  7. N

    Pomoc Syncovery - synchronizacja partycji

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0050 Build 20170104 Model serwera: QNAP TS-251C Ponieważ ni jak nie udało mi się dogadać z Qsync zarzuciłem dalsze potyczki z tym programem i postanowiłem uderzyć w polecane Syncovery. Niestety program jest tylko w angielskiej wersji językowej a do tego ma...
  8. N

    Pomoc Qsync synchronizacja dysku

    Ale, że co ?? :) To dla mnie nowości wiec wybacz ze nie kumam :) Kurcze ktoreś z nas jest upośledzone i mam nadzieje ze to jednak Qsync :) Chcę żeby program synchronizował ze soba następujące ścieżki NAS/Laptop /pawel backup/ z d:// - ( czyli cała partycja ) nie idzie bo "Ten folder nie...
  9. N

    Pomoc Qsync synchronizacja dysku

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0050 Build 20170104 Model serwera: QNAP TS-251C Chciałbym zrobić sobie backup swojej laptopowej partycji z dokumentami na nasie. W założeniach miało by to działać tak, że po zainstalowaniu Qsync program przerzuca sobie dane z identyczna strukturą katalogów...
  10. N

    Pomoc TwonkyMedia - filmy odtwarzają się, ale nie w całości

    Nie wiem czy latwiej bo to chyba nie mozliwe ale niektorzy chwala servio Co do problemow to przyczyny szukal bym raczej na forum sony. Kiedys czytalem ze maja klopoty z serwerami dlna ale byc moze w nowych modelach sie to zmienilo
  11. N

    Kupno Pierwszego NAS-a Porady

    Minimum to ts 251c pod warunkiem ze nie bedziesz uzywal hd station po hdmi Wedlug mnie z cala reszta sobie poradzi. Jesli jednak zakladasz ze lubisz kombinowac patrz raczej w kierunku ts 251+ i do tego 4gb ramu
  12. N

    Pomoc Wolna prędkość przesyłu oscylująca w przedziale 6-8 MB/s

    Zerknij tu Udzielamy pomocy - TS-420 prędkość
  13. N

    Pomoc Zapchany RAM

    No i wtedy bylo by 90% pewnosci ze u kazdego to zadziala ☺☺ Mysle ze ogolnie mozna postawic wniosek ze dzialaja wszystkie ramy ddr3 sodimm niskonapieciowe Jedyne ograniczenie to takie ze w przypadku dwoch kosci musza miec taka sama pojemnosc
  14. N

    Pomoc Zapchany RAM

    No tak do końca wiadomo nie było, bo nikt takiego układu jak mój nie próbował ( w sensie że tych modeli ramu ) :)
  15. N

    Pomoc Problem z napisami w LG49UB850V po DLNA (Plex i Media Streaming add-on)

    Niestety mialem ten sam klopot z tv LG lw 570 s Jedynym rozwiazaniem okazalo sie przejscie na twonky i wszystko stalo sie dziecinnie proste