Recent Content by neveride

  1. N

    Container station nie może połączyć się z dockerem po ostatniej aktualizacji (02/03/2021)

    Wiadomość sprzed chwili: "Niestety nie możemy połączyć się do konta admin. Jutro też zostanie wydana nowa wersja która będzie działać poprawnie" Jest już nowa wersja (2.3.5.1708) i po aktualizacji wszystko działa jak należy. Container Station 2.3.5.1708 ( 2021/03/09 ) [Fixed Issues] -...
  2. N

    Container station nie może połączyć się z dockerem po ostatniej aktualizacji (02/03/2021)

    U mnie to samo. Też im to już podsyłałem. Poprosili o dostęp do urządzenia, którego im udzieliłem i na razie cisza. Też mam kilka fajnych rzeczy i pihole jest jednąz nich, więc wolałbym żeby mi kontenery nie zniknęły.
  3. N

    Container station nie może połączyć się z dockerem po ostatniej aktualizacji (02/03/2021)

    U mnie przed aktualizacją też nie było żadnych problemów. Reinstalacja Container Station u mnie nie pomaga. No chyba, że usunę całkowicie i zainstaluję raz jeszcze, bo tego jeszcze nie próbowałem. Również walczę z supportem... Ty instalowałeś nie usuwając czy usunąłeś i zainstalowałeś od początku?
  4. N

    Pomoc OpenVPN dwa routery po drodze

    Staram się być bardzo dokładny, żeby nie było niedomówień. A Ty odpisujesz BARDZO zdawkowo. NKomu powinno bardziej zależeć na rozwiązaniu problemu? Specjalnie ponumerowałem pytania, żebyś widział ile ich zadałem, a Ty odpisujesz tylko na jedno. To samo zrobiłeś w poście wyżej. Sorry, ale nie mam...
  5. N

    Pomoc OpenVPN dwa routery po drodze

    Ciężko mi się połapać co jest co i nie widzę konfiguracji routingu. Może zadam konkretne pytania: 1. Czy próbowałeś łączyć się do serwera VPN z podsieci 192.168.1.0/24 oraz 192.168.0.0.24? Działa? 2. Czy pingując adresy 192.168.1.0/24 z urządzenia z podsieci 192.168.0.0.24 i vice versa...
  6. N

    Pomoc OpenVPN dwa routery po drodze

    Czy mógłbyś wkleić kofigurację port forwardingu dla OpenVPN na routerach nr 1 i 2 oraz konfiguracje routingu na routerach nr 1 i 2? Czy próbowałeś łączyć się do serwera VPN z podsieci 192.168.1.0/24 oraz 192.168.0.0.24? Działa? Czy nie zapomniałeś o jakimś firewallu po drodze?
  7. N

    Pomoc pfSense dla Container Station

    Rozumiem, że pfSense masz jako VM na Qnapie, ale routing masz na innym urządzeniu? W jaki sposób puszczasz ruch do maszyn wirtualnych przez pfSense? Inne maszyny mają routing ustawiony przez pfSense a na pfSense masz forwarding? W ten sam sposób chyba dałoby się ustawić routing z podsieci...
  8. N

    Container station nie może połączyć się z dockerem po ostatniej aktualizacji (02/03/2021)

    Mam QNAP'a TS-253Be-4G. Zaktualizowałem Container Station przy ostatnim updacie. Po czym zainstalowałem QIoT Suite. Przy włączeniu QIoT Suite, cały QNAP przestał odpowiadać. Po SSH połączenie odpowiadało, ale wykonanie jakiejkolwiek komendy było niemożliwe (np. wysłanie loginu przy logowaniu...