Recent Content by nowykto

  1. nowykto

    Download [RC5] QTS 4.2.0 Build 0925 | ARM & x86

    automatycznie nie idzie. Manualnie błąd: "[Firmware Update] System update failed. Firmware file format error. Error code: FW004"
  2. nowykto

    Download [RC4] QTS 4.2.0 Build 0919 | ARM & x86

    Niestety ręcznie przez www "Zainstaluj ręcznie" nie poszło: "HD_Station 2.0.1 installation failed. Data file error" Ale tak samo miałem z ręczną instalacją firmware. Musiałem ręcznie przez ssh, według tej instrukcji: Manually Updating Firmware - QNAPedia Czy do paczek qpkg też jest jakieś...
  3. nowykto

    Download [RC4] QTS 4.2.0 Build 0919 | ARM & x86

    już ciągnę... A nie powinienem instalować wersji 3 HD Station?
  4. nowykto

    Download [RC4] QTS 4.2.0 Build 0919 | ARM & x86

    Nie mogę na tym zainstalować HD Station. To samo miałem na 4.2.0 20150902. "[App Center] App install failed due to file format error. " TS-269 Pro.
  5. nowykto

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    Jak całkowicie odinstalować, wyczyścić wszystko co było tutaj zainstalowane - Debian + OpenMediaVault + Ajenti?
  6. nowykto

    wtyczka sd-xbmc uszkodzona

    Nie mogę uruchomić wtyczki sd-xbmc na moim xbmc. Instaluję z http://sd-xbmc.org/xbmc/files/repository.sd-xbmc.org-1.0.2.zip jako "instaluj z pliku zip". Wtyczka wczytuje się, tylko potem ustawiona jest jako uszkodzona. QTS 4.1.0 HD Station 1.0.8 XBMC 11.0.2
  7. nowykto

    Pomoc Airplay w iPad nie widzi mojego XBMC

    Tutaj [TEST] Working AirPlay for iOS 7 and Mavericks on Raspbmc jest jakiś fix ale nie wiem gdzie go wgrać, a tak wogóle to chyba nie jest na nasze urządzenie Qnap.
  8. nowykto

    Pomoc Airplay w iPad nie widzi mojego XBMC

    Tak, miałem te usługi włączone. I mam 3 gb ram. Coś czytam w necie, o problemach nowego iO7 i airplay na xbmc - zablokowali? Bo z telefonu samsung strumień muzyki i wideo bez problemu idzie na xbmc. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  9. nowykto

    Pomoc Airplay w iPad nie widzi mojego XBMC

    Masz na myśli serwer iTunes? Czy coś w innym miejscu? Serwer iTunes raz miałem włączony raz nie, a musi być włączony? Serwer iTunes służy chyba do udostępniania zasobów dla urządzeń Apple. A tutaj chcemy z urządzeń wysyłać strumieniowo wideo do xbmc? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  10. nowykto

    Pomoc Airplay w iPad nie widzi mojego XBMC

    W xbmc w ustawienia/sieć/usługi/ mam włączone "zezwól xbmc na odbiór treści przez AirPlay", a mimo to mój ipad nie widzi xbmc. Widzi tylko wzmacniacz który również ma odbiór airplay i jest w tej samej sieci co NAS Qnap z xbmc?
  11. nowykto

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    RDP działa!! PS. chyba chciałeś napisać "nie mogą być włączone"Czyli ten Debian nie jest tak całkiem niezależnie z boku uruchomionym systemem, skoro polega na uprawnieniach "drugiego" systemu? Np. po zalogowaniu się do RDP nie mogę zarządzać fizycznymi dyskami, np. montować partycje w trybie...
  12. nowykto

    Witam

    Już coś na forum napisałem, a teraz dopiero się witam kończąc konfigurację konta :-) Polecam forum!
  13. nowykto

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    łatwo powiedzieć pouruchamiać :-) całe życie na windowsie. Przez ssh to ledwo umiem coś przekopiować i teraz nawet rozpakować :-) Jakbym się dostał do X`ów Debiana i miałbym myszkę w ręku byłoby łatwiej.
  14. nowykto

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    Udało się!!! Postawiłem Debiana. Ale było potu ze ściągnięciem tego pliku i rozpakowaniem... Faktycznie po ściągnięciu miałem inne sumy kontrolne md5, dopiero ściąganie w innej lokalizacji pomogło. A teraz: - mogę się dostać do Debiana po ssh - działa Ajenti Ale: 1. nie działa OpenMediaVault...
  15. nowykto

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    A tak w tym temacie ale z innej strony: 1. czy nie można systemu graficznego zainstalować na istniejącą wersję Linuxa na Qnap. Wyczytałem, że to jakiś zmodyfikowany Ubuntu, 2. czy można na Qnap TS-269 pro odpalić np. bootowalne z usb Ubuntu - Try Ubuntu before you install it | Ubuntu? Mam takie...