Recent Content by numalek

  1. numalek

    Przy piwie TS-251 - Pierwsze wrażenia

    Aplikacja YT by qnap słabo się sprawuje. Zainstaluj sobie w XBMC/Kodi dodatek YT i powinno to normalnie chodzić. Robiłem to jakiś czas temu, co prawda nie pamiętam czy włączałem filmy HD, fHD ale pamiętam ze działało to lepiej niż YT by qnap.
  2. numalek

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Uff... poradziłem sobie. Pilot w pełni sprawny, żadne gumki nie są uszkodzone, klikanie niektórych przycisków to też norma. Dobrze, że się nie wziąłem za rozbieranie na części pierwsze. Okazuje się, że można dla każdego zaprogramowanego urządzenia ustawić liczbę wysyłanych impulsów dla jednego...
  3. numalek

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Kolejny filmik z yt, te przyciski chyba rzeczywiście tak klikają (przynajmniej te kierunkowe).
  4. numalek

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Dziwne z tym klikaniem. Jak miałem przez chwilę nowiutki ze sklepu URC 6440 to część przycisków podobnie klikała, tylko głośniej. Jak dla mnie to chyba inny typ przycisku. Tak działają Vol+/-, CH+/-, play/pause, kierunkowe (strzałki), 'OK' oraz te pomiędzy Menu i Info. @Paweł Tołoczko miałeś...
  5. numalek

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Woreczek... dobre. Nawet nie pomyślałem,chociaż sto lat temu widziałem u kogoś taki patent. Mnie by ten worek wkurzał. Wracając do pilota, z jakiego powodu te przyciski głośniej klikają? Inny typ przycisków? Brzmi to trochę jak przycisk w myszce. Próbuje ustalić czy to normalne czy nie w razie...
  6. numalek

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Pilot nie wykazuje żadnych oznak zużycia. Nic nie jest wytarte, wygląda jak świeżo wyciągnięty z pudełka. Volume +/-, chanel +/- przy naciśnięciu wydają głośniejszy dźwięk (taki klik) niż np przyciski od 1, 2 itd. To normalne?
  7. numalek

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Kupiłem używany 650, mam w związku z nim pytanie: można gdzieś zmniejszyć ilość wysyłanych sygnałów przy jednym naciśnięciu przycisku? Np naciskam volume up raz a na skali jest przeskok o dwa lub trzy poziomy. Ten typ tak ma czy egzemplarz jest uszkodzony?
  8. numalek

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Podepne się. Czy w 650 albo 700 'klikają' głośno przyciski? Czy są podświetlane? Jak ogólnie z trwałością 650 albo 700? Wydaje mi się że Logitech przestał robić modele 350 i 650, w sklepach stacjonarnych są niedostępne, a to co na allegro to główne sprzęt 'powystawowy' itp. Nowy Harmony jest...
  9. numalek

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    Dobre! Nieźle się uśmiałem :-D :-D :-D :-P qnap poszerza horyzonty :-D
  10. numalek

    Pomoc UPS do TS-451

    Podepnę się. Z tego co doczytałem APC posiada możliwość wyłączenia sygnału dźwiękowego na stałe. Jak jest u PowerWalkera? Swoją drogą ciekawe że na liście dla ts-x51 nie figuruje żaden PowerWalker.
  11. numalek

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Sprawdziłem raz jeszcze. Wyszło że te 3 minuty to jest do widoczności nasa w sieci. A do pojawienia się obrazu na tv potrzebuje kolejne 50 sek, czyli około 4 minut.
  12. numalek

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Tak z ciekawości, w ile startował Asustor?
  13. numalek

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Jak ja sprawdzałem to było to coś koło 3 minut do pojawienia się obrazu na tv.
  14. numalek

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    O ile pamiętam, to różnicy w prędkości uruchamiania między 1 GB a 8 GB raczej nie było. Może 5 sekund różnicy.
  15. numalek

    TS-251 jako odtwarzacz HD?

    Ja o allegro nie mówię ;)