Recent Content by ogrodnik

  1. ogrodnik

    Pomoc problem z aktualizacją firmware TS-219P+ z 4.0.2 na 4.1.0

    udało się, poza usługami wyłączyłem -JRE i to chyba był języczek u wagi :) PS. pewnie, że świetna maszynka :) przydałby się jeszcze sieciowy odtwarzacz plików jakiś, żeby sobie spokojnie oglądać wszystko, zdjęcia itp. jakieś sugestie? :D
  2. ogrodnik

    Pomoc problem z aktualizacją firmware TS-219P+ z 4.0.2 na 4.1.0

    zatrzymałem, a mam też debiana (Silas instalowałeś ;)) - może i on zabiera pamięć? shutdown -t now nie działa ;)
  3. ogrodnik

    Pomoc problem z aktualizacją firmware TS-219P+ z 4.0.2 na 4.1.0

    kaktus: - nie zatrzymywałem - tak, świeży reboot - przez webpanel nie przechodzi - informacja, że aktualizacja nieudana Silas Mariusz: - nie można niestety (patrz wyżej)
  4. ogrodnik

    Pomoc problem z aktualizacją firmware TS-219P+ z 4.0.2 na 4.1.0

    cześć, mam problem z aktualizacją firmware TS-219P+ z 4.0.2 na 4.1.0 (pobrane ze strony Qnap 3 krotnie), wynik ostatniej próby poniżej: próbowałem metody z tego manulala: Manually Updating Firmware - QNAPedia ale ciągle się potykam o to próbowałem bez przenodzenia do HDA_ROOT i
  5. ogrodnik

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    dobra zainstalowane, ale przy starcie Debiana komendą: /etc/init.d/debian6.sh start dostaję: [~] # /etc/init.d/debian6.sh start - debian6.sh -- # QPKG Enable check - debian6.sh -- # QPKG Running check - debian6.sh -- # mount_deb /bin/cp: cannot create regular file `/deb/squeeze/etc': No such...
  6. ogrodnik

    Google Drive - błąd przy synchronizacji danych

    mam problem, bo po update systemu do 3.8.2, i teraz do 4.0.0 - wyskakują dynamiczne błędy - jak w raporcie. Do końca nie wiem jaka przyczyna - wychodzi, że plik nie daje się skopiować - ale nie powinien pominąć i kopiować dalej? można jakoś skip zrobić? :) jakieś pomysły?
  7. ogrodnik

    cześć

    przy kawie i konfiguracji 219P+ witam wszystkich :) mam nadzieję, na wymianę doświadczeń z innymi użytkownikami :) w miarę możliwości służę pomocą nt. posiadanej maszynki :) do wklikania. Mariusz