Recent Content by Ondrej2005

  1. Ondrej2005

    Pomoc Clonezila

    Witam, prosze, przesyłam screeny błędów z logu.
  2. Ondrej2005

    Pomoc Clonezila

    Oryginalną płytę testową już usunąłem. Spróbuję zainstalować testowego QNAP'a i zrobić nową kopię. A ja wyślę wiadomość o błędzie z CloneZilla s najnowsza wersja.
  3. Ondrej2005

    Pomoc Clonezila

    Witam serdecznie, Chciałbym spytać. Czy jest jakiś sposób na wykonanie identycznej kopii dysku SSD 1 TB na 4 TB przez Clonezila? Podłączony jako pojedynczy dysk bez nalotu. Próbowałem zrobić identyczną kopię za pomocą CloneZila, ale wszystko jest kopiowane w około 20 sekund. Więc to nie działa...
  4. Ondrej2005

    Wiedza PiHole - QNAP

    Dzięki, więc muszę zainstalować Portainer, prawda?
  5. Ondrej2005

    Wiedza PiHole - QNAP

    Czy istnieje polecenie aktualizacji, abym mógł regularnie aktualizować PiHole w Container Station? Nigdzie nie mogłem znaleźć instrukcji jak zaktualizować :-( Po wpisaniu komendy pihole -up - wyskakuje mi informacja, że ta komenda nie jest obsługiwana w Container Station :-(
  6. Ondrej2005

    Pomoc Skad i jak zainstalować OMADA od Tplink

    Cześć wszystkim, Miesiąc temu zainstalowałem OMADA SDN w Container Station. Wszystko działa idealnie. Tylko pytam. Czy jest jakieś polecenie, dzięki któremu mogę regularnie aktualizować oprogramowanie OMASA w Container Station? Nigdzie nie mogłem znaleźć instrukcji jak zaktualizować :-(
  7. Ondrej2005

    Pomoc Pi Hole na Dockerze, jak skofigurować?

    Super, sam skorzystam. po prostu zapytam. Jak mogę zaktualizować do nowszej wersji, która będzie dostępna po 2 miesiącach od instalacji i konfiguracji? Teraz mam PiHole na Raspberry PI i tam przez SSH wprowadza się polecenie pihole-up i instaluje się aktualizacje. Ale tu na QNAP?
  8. Ondrej2005

    Pomoc QuMagie - Video

    Perfect, dzięki, wygląda na to, że będzie działać. Filmy są teraz indeksowane :-) Ale będzie odtwarzane w sieci :)
  9. Ondrej2005

    Pomoc QuMagie - Video

    Witam, Dziękuję Ci. Akcesoria, które masz na myśli VideoStation?
  10. Ondrej2005

    Pomoc QuMagie - Video

    To są filmy nagrane iPhonem. I chciałbym wyświetlać je zarówno w QuMagie na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym.
  11. Ondrej2005

    Pomoc QuMagie - Video

    Cześć, Chciałbym spytać. Zacząłem używać aplikacji internetowej QuMagie i kiedy chcę odtworzyć film, nie działa. A moje pytanie brzmi. Czy jeśli zainstaluję aplikację VideoStation, będzie działać? To klasyczne filmy z telefonów komórkowych. Tak samo jest, gdy chcę otworzyć wideo za pomocą...
  12. Ondrej2005

    Pytanie przed zakupem R-Torrent-Pro

    Hi, I don't know what I did wrong, but after putting torrents in the application, they start downloading even after half an hour :-( I tried to change the download directories according to the instructions, but no difference :-(
  13. Ondrej2005

    Pomoc Please recommend best disks setup for VM and ContainerStation and Torreting

    hmm, but that backup NAS station won't work 24/7 :)
  14. Ondrej2005

    Pomoc Please recommend best disks setup for VM and ContainerStation and Torreting

    Hi, I am sending my idea of how I would like to do it at home.
  15. Ondrej2005

    Sprzedam Qnap TS-1231XU-4G RACK

    Patrzy więc na to w taki sposób, że może kupić urządzenie po cenie zakupu. Co jest diametralnie inną ceną zakupu niż cena katalogowa :)