Recent Content by osin

  1. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    tak wszystkie wtyczki były i są zainstalowane bez tego by nie chodził po ip monitoring bo to w 1 kolejnosci wymilinowalem, AV i FW wylaczone do testow permanentnie za qnapi dziekuje :)
  2. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    dokladnie bo nie moze odnalesc tego pliku /bin/cp: cannot stat `/home/httpd/cgi-bin/html/login_2.html': No such file or directory
  3. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    Silas to samo: [~] # /etc/init.d/nvrd.sh stop Shutting down cacd: cacd. Shutting down qplayd services: qplayd. Shutting down snapshotd services: snapshotdShutting down evtd services: evtdShutting down nvrd services: nvrd. will dettach sm.. will destroy sm.. will destroy smd_lock.. will do...
  4. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    a tak BTW to jakies pomysly :D
  5. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    to robilem dwa razy i jeszcze raz po kolejny wgrani aktu, ze wszytskim innym nie mam problemu tylko monioring reszta hula ok, dlatego pisze nie chce sie polaczyc w foule z kamerami a one dzialaja tak jak by konfig nie dzialal po aktu
  6. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    to juz blad wrzucilem, ale prosze caly log z restartu: [~] # /etc/init.d/nvrd.sh restart Shutting down cacd: cacd. Shutting down qplayd services: qplayd. Shutting down snapshotd services: snapshotdShutting down evtd services: evtdShutting down nvrd services: nvrd. will dettach sm.. will destroy...
  7. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    dlatego testuje u siebie w firmie a nie u klientów, ale muszę to rozgrysc, najlpesze to to ze uprawienia sie nei zmienily konfig tez nie, raczej cos w samej aplikacji...
  8. osin

    Download [Stable] QTS 4.0.2 Build0726 | ARM & x86

    mi wgarło sie pięknie i restart i hulało ładnie do momentu podłączenia się do monitoringu, cały czas mi wali w logach Re-launch process [nvrd]. restart nie pomagaa po restarcie uslugi przez ssh: /bin/cp: cannot stat `/home/httpd/cgi-bin/html/login_2.html': No such file or directory i to sie...
  9. osin

    Hello

    :)
  10. osin

    TS-259Pro problem

    może komuś się przyda, wchodzimy w udziały i tworzymy ze wskazniem konkretnego katalogu na macierzy i wszystko hula :)
  11. osin

    TS-259Pro problem

    udało soe go podnieść tak jak na wiki bylo napisane, ale problem jest w tym, że ustawień nie pamiętał, userów też nie chodź zajętość pokazuje ok, teraz pytanko czy jak utworze udział o tej samej nazwie to pojawią się w nim pliki które były ?? pozdro
  12. osin

    TS-259Pro problem

    Witajcie, Mam big problem z QNAPem 259Pro, mianowicie : działał sobie spokojnie przez ponad rok czasu, współdzielone foldery ze multimediami (foty, music i filmy), dodatkowo jako serwer plików pod winde i maca, i kilka dni temu nie mogłem się do niego podłączyć, reset nic nie pomógł, wyjęcie...
  13. osin

    TS-259 Pro+ i kamery IP

    Witam Przymierzam się do zakupu kamer IP i tu mam kilka pytań do Was, może pomożecie: - czemu QNAP TS-259 Pro+ w videostation pokazuję tylko dwie kamery, czy mogę podłączyć więcej np 6, - jakie kamery IP polecacie na zewnątrz jakie do wewnątrz, - czy lepiej kupić 6 obrotowych czy 12 ze stałym...