Recent Content by owca_z

  1. O

    Pomoc qnap nie widzi dysków ssd m.2

    U mnie świeżo odpalony qnap, nowe dyski, WD20EFAX, próbowałem 1,2 razem. Dawałem też SSD GOOD RAM IRDM PRO 512 cały czas info. Brakujący twardy dysk Przed użyciem NAS zainstaluj i sformatuj przynajmniej jeden twardy dysk. Dysk może zostać wsunięty do pustej kieszeni na dysk bez potrzeby...
  2. O

    Pomoc qnap nie widzi dysków ssd m.2

    mam taki sam problem tylko z dyskami HDD i TS-453D pierwsze odpalenie serwera. dyski WD czerwone NASowe 2TB
  3. O

    Pomoc Zerotier zatrzymywana usługa.

    Miałem zaznaczone przy instalacji Zerotier. Bez tego nie dało się zainstalować z paczki Zerotier. Później wyłączyłem, dla bezpieczeństwa. Zakładałem że nic innego niż zerotier nie będzie instalowane. Wiec mogę odznaczyć, a to co już jest zainstalowane to zostanie i będzie traktowane jako...
  4. O

    Pomoc Zerotier zatrzymywana usługa.

    Czy ma ktoś może jakieś rozwiązanie aby nie system nie zatrzymywał usługi Zerotier, z powodu braku podpisu? Bardzo irytujące jest codziennie rano uruchamiać na nową tą usługę. Czy mogę gdzieś dodać do wyjątków, automatycznego odpalania?
  5. O

    Witajcie.

    Witajcie. Od 3 lat użytkuje, TS-251+ oraz w jednej firmie wstawiłem i utrzymuje TS-251D.