Recent Content by ozzinse

  1. ozzinse

    Zmiana TS-253A na... ?

    A co polecasz z wyższej półki ?
  2. ozzinse

    Pomoc Download station 5 auto wypakowywanie

    Witam wszystkich, Znalazł ktoś sposób aby po pobraniu Download station automatycznie wypakowywał pliki ? Marcin
  3. ozzinse

    Artykuł Container Station 3.0 Beta już dostępna

    Jeśli macie możliwość zgłaszania błędów to zgłoście problemy z odświeżaniem interfejsu użytkownika. Wielokrotnie zainstalowało mi nowy kontener ale nie pojawił sie on na liście. Pojawia się po odświeżeniu strony :(
  4. ozzinse

    Pomoc LXD uprawnienia

    Zgłosiłem już podjęli działania. Dam znać jak zakończyła się sprawa :) Dzięki
  5. ozzinse

    Pomoc LXD uprawnienia

    Bo mam dużo więcej możliwości na LXD niż na dockerze :) Np podniesienie Pihole wymaga wykonania backupu i odtworzenia go na nowym dokerze a na LXD mam crontaba i samo się to dzieje
  6. ozzinse

    Pomoc LXD uprawnienia

    Przy uruchamianiu Container Station na Qunap rzuca komunikatem, że kończą wsparcie dla LXC i zalecają przejście na LXD
  7. ozzinse

    Pomoc LXD uprawnienia

    Cześć, Zgodnie z zaleceniami Qnap przesiadłem się z LXC na LXD wszystko poszło bez problemu niestety po jakimś czasie po zalogowaniu się na kontener dostaje takiego typu błędy z uprawnieniami: lxc exec Calibre -- /bin/bash bash: /root/.bashrc: Permission denied root@Calibre:/# apt update...
  8. ozzinse

    Pomoc USB 3.0 Virtualization Station 3 & Conbee II (USB dongle)

    Zgłosiłem ticket - dam znać co dostałem w odp.
  9. ozzinse

    Pomoc USB 3.0 Virtualization Station 3 & Conbee II (USB dongle)

    Nie mam USB 2.0 w tym modelu
  10. ozzinse

    Pomoc USB 3.0 Virtualization Station 3 & Conbee II (USB dongle)

    Próbuje do Virtualization Station 3 podłączyć Conbee II (urządzenie typu USB dongle) Niestety jest taki błąd: Jest może jakieś obejście? Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.3 Build 1381 Model serwera: QNAP TS-453B
  11. ozzinse

    Pomoc rtorrent -problemy

    Jak możemy się umówić?
  12. ozzinse

    Pomoc rtorrent -problemy

    Cześć Mariusz, Poniżej zrzut z logów: cat rtorrent.out Caught SIGBUS, dumping stack: /usr/bin/rtorrent/bin/rtorrent() [0x411f16] /lib/libpthread.so.0(+0x106f0) [0x7fd9bbb906f0] /usr/bin/rtorrent/lib/libcrypto.so.1.0.0(+0x73b75) [0x7fd9bc736b75] Error: Success Signal code '2': Non-existent...
  13. ozzinse

    Pomoc rtorrent -problemy

    Kupiłem zainstalowałem i nie mogę sobie poradzić. Temat wałkowany ale żadne z rozwiązań nie pomaga. Wiecznie komunikat o treści: rtorrent 127.0.0.1 --- --- (warn) rtorrent: watchdog svc: rtorrent is down. Relaunching... Macie jakieś pomysły ? Firmware version: 4.3.6.0867 Model name...
  14. ozzinse

    Pomoc Problem z instalacją pakietów

    Witam serdecznie, Od kilku dni mam problem z instalacją dodatkowych pakietów. Podczas instalacji pojawia się błąd: (Problem dotyczy wielu innych pakietów). Aktualnie podniosłem wersję firmware do 4.3.4 - dzieją się te same rzeczy co na Prośba o pomoc. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4...