Recent Content by pajek12

  1. pajek12

    Pomoc HD Station - problem z dźwiekiem przez HDMI

    Też to mam. Jak kupiłem i zainstalowałem to wszystko działał bez problemu a teraz trzeba walczyć. Przestaje cokolwiek aktualizować.
  2. pajek12

    Pomoc HD Station - problem z dźwiekiem przez HDMI

    Kurcze nie! Przecież to musi działać. Nikt inny poza mną się na to nie skarży. Czyli chyba u innych działa. Chyba nie puścili takiej niedoróbki. Nie mam przecież żadnych skomplikowanych wymagań: chcę posłuchać muzyki, obejrzeć film i puścić pokaz zdjęć z muzyką w tle czyli to co każdy byle...
  3. pajek12

    Pomoc HD Station - problem z dźwiekiem przez HDMI

    Poniżej skriny z Kodi I HD Playera I żeby było śmieszniej to przy tych ustawieniach dźwięk z filmów jest ale z plików muzycznych nie ma Wyłączyłem HD Playera i teraz dźwięk mam tylko w Mozzilii i na filmach Kodi, nic mi nie odtwarza plików muzycznych
  4. pajek12

    Pomoc HD Station - problem z dźwiekiem przez HDMI

    Eksperta włączyłem. Ustawienia dźwięku robiłem wzorując się na twoich, pokazanych w filmiku który znalazłem na forum (dzięki temu poszło mi HDMA:D). Ale dla wszystkiego podeśle jeszcze wieczorem jak wrócę do domu.
  5. pajek12

    Pomoc HD Station - problem z dźwiekiem przez HDMI

    Dzięki Jatzoo myKodi już instalowałem wcześniej i miałem z nim jeszcze więcej problemów więc wróciłem do wersji 16. Jeśli chodzi o Media Streaming to próbowałem już z włączonym i wyłączonym - nie było żadnej różnicy ale HD Playera jeszcze nie ruszałem - spróbuję.
  6. pajek12

    Pomoc HD Station - problem z dźwiekiem przez HDMI

    Witam jestem posiadaczem serwera NAS Qnap TS-253Pro. Używam go jako serwer multimedialny, podłączony do telewizora za pośrednictwem amplitunera VSX-923 Pionieera, po złączu HDMI. Po szeregu aktualizacji zacząłem jakiś rok temu mieć kłopoty z dźwiękiem. Niektóre aplikacje z HD Station przestały...
  7. pajek12

    Pomoc Brak dźwięku z niektórych aplikacji HD Station po aktualizacji systemu i aplikacji - TS -253PRO

    Ja mam wersję 3.1.A a i tak nie mam dźwięku przez HDMI. Dzisiaj Qnap zasygnalizował mi nową wersję oprogramowania systemowego. Normalnie boję się instalować żeby nie było jeszcze gorzej niż jest.
  8. pajek12

    Pomoc Brak dźwięku z niektórych aplikacji HD Station po aktualizacji systemu i aplikacji - TS -253PRO

    Tak znalazłem wczoraj wieczorem ten temat o drastycznych zmianach które niesie najnowsza aktualizacja i zainstalowałem sobie stamtąd Kodi. Ale problem z resztą pozostał. Nie mogę zupełnie zrozumieć tego że przez przeglądarkę Chrome dźwięk nie idzie a przez Mozillę tak. Ale to jest najmniejszy...
  9. pajek12

    Pomoc Brak dźwięku z niektórych aplikacji HD Station po aktualizacji systemu i aplikacji - TS -253PRO

    Na Plexie nie chodzi nic a na Kodi tylko filmy więc nie mam na co przejść Video Station i tak nie używam ale na Photo Station puszczam slajdy z muzyką więc się przydaje. No to już jest przegięcie - odinstalowałem całe HD Station i zainstalowałem od nowa i teraz nie mam Kodi. Ludzie co się stało...
  10. pajek12

    Pomoc Brak dźwięku z niektórych aplikacji HD Station po aktualizacji systemu i aplikacji - TS -253PRO

    Niestety nie pomogło. Dźwięk jest tylko w filmach puszczanych w Kodi i przeglądarce Mozilla. Reszta nie działa.
  11. pajek12

    Pomoc Brak dźwięku z niektórych aplikacji HD Station po aktualizacji systemu i aplikacji - TS -253PRO

    A jakie to były problemy z tym Plexem? U mnie też on od początku nie najlepiej chodzi.
  12. pajek12

    Pomoc Brak dźwięku z niektórych aplikacji HD Station po aktualizacji systemu i aplikacji - TS -253PRO

    Witam od ponad półtora roku użytkuję Qnap-a TS-253Pro. Jak do tej pory bez większych problemów. Po ostatniej jednak aktualizacji frimware do wersji 4.3.3.0154 i idących za nią aktualizacjach części aplikacji HD Station zauważyłem problemy z dźwiękiem w niektórych z nich. NAS jest u mnie...
  13. pajek12

    Pomoc Qnap 112 + amplituner Pioneer nie widzę plików / podfolderów

    Mati możesz jeszcze spróbować zainstalować na Qnap-ie Plexa i przez niego puszczać do Pionieera pliki. Mi to się sprawdzało.
  14. pajek12

    Pomoc Qnap 112 + amplituner Pioneer nie widzę plików / podfolderów

    Miałem tak samo - wchodząc na Media Server przez AVControl widziałem foldery Qnap-a i mogłem wybrać dowolny plik. Do dzisiaj bo wczoraj poustawiałem sobie IP wszystkiego co mam w sieci na sztywno i coś się spierdoliło - Pionieer przestał widzieć sieć. Chociaż jest jakoś dziwnie bo radio...