Recent Content by Paollo

  1. Paollo

    Pomoc Jednokierunkowa synchronizacja w czasie rzeczywistym (HBS3) - kaskadowo

    Czy możliwe jest bezbłędna jednokierunkowa synchronizacja w czasie rzeczywistym (HBS3) skonfigurowana na 3 serwerach kaskadowo (QNAP1->QNAP2->QNAP3)?
  2. Paollo

    Recenzja QNAP aktualizuje aplikację mobilną Qfile Pro, integrując funkcję synchronizacji plików w celu usprawnienia mobilnego tworzenia kopii zapasowych i sync

    Wiele darmowych playerów pod Win czy Androida potrafi to odtwarzać legalnie, a Qnap nie może sie dogadać z licencjodawcami? Shame!
  3. Paollo

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    Proszę podaj tel. na internecik(at)interia(kropka)eu , a oddzwonię.
  4. Paollo

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    Trochę tak, czas leci, mój budżet to 2400 z przesyłką. Zgadzasz się?
  5. Paollo

    Recenzja QNAP aktualizuje aplikację mobilną Qfile Pro, integrując funkcję synchronizacji plików w celu usprawnienia mobilnego tworzenia kopii zapasowych i sync

    Nadal brak dźwięku przy strumieniowaniu DTS/AC3. Czyni to dostęp do treści multimedialnych dla wielu prawie bezużytecznym. Kiedy QNAP uzupełni ten istotny brak?
  6. Paollo

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    kupię tego z poz. 3 kupię tego z poz.
  7. Paollo

    Sprzedam szafę rack GFlex Szafa 600x600 - 32U na kółkach, szara

    Ogłoszenie nieaktualne, do zamknięcia.
  8. Paollo

    Sprzedam szafę rack GFlex Szafa 600x600 - 32U na kółkach, szara

    Mój nr to 7 9 O 76 8-6-8.7 Proszę o kontakt.
  9. Paollo

    Sprzedam szafę rack GFlex Szafa 600x600 - 32U na kółkach, szara

    Cena do negocjacji. aktualnie 800 zł. Mogę porozmawiać o transporcie do Krakowa i okolic :)
  10. Paollo

    Sprzedam QNAP TS-653B-4G

    Dałbym może 1700 z przesyłką i płatnością przy odbiorze. Może być?
  11. Paollo

    Sprzedam QNAP TS-653B-4G

    To faktyczmoie lepiej, niż na Allegro, gdzie sprawdziłem tabele prowizji. Jednak to znaczy, że dajesz Forumowiczom fory "6,90"?. Dałbym maksymalnie 1600 z przesyłką, ponieważ nie ma oryginalnego pudełka. Pozdrawiam
  12. Paollo

    Sprzedam QNAP TS-653B-4G

    1800 to cena wyższa, niż przy sprzedaży na alle za 1900, uwzględniając prowizję alle ok. 10%. tak więc dziękuję, ps. na olx też wystawiony za 1900, więc powodzenia. Moim zdaniem to znacząco za dużo, jednak sprzęty szybko się starzeją.
  13. Paollo

    Sprzedam QNAP TS-653B-4G

    Mogę kupić samego NASa na rezerwę. Bardzo proszę podać cenę minimalną z przesyłką do paczkomatu inpost, wtedy zdecyduję. Określając poziom cen, w grudniu 2021 kupiłem na OLX: Serwer NAS QNAP TS-653B 16GB kupiłem za 1600 - komplet w idealnym stanie... Pozdrawiam