Recent Content by Perfekt

  1. Perfekt

    Pomoc Problem z usługą FTP w nowym systemi 4.07 na NAS TS 410.

    konfiguracja jest OK tak jak była wcześniej, muszę poczekać aż pracownicy skończą pracę aby coś brąchać
  2. Perfekt

    Pomoc Problem z usługą FTP w nowym systemi 4.07 na NAS TS 410.

    Witam wszystkich. Po uaktualnieniu systemu na NAS TS 410 do wersji 4.07 nie obyło się bez problemów z podniesieniem systemu a dzięki pomocy udało się postawić system i dostęp do zasobów działa prawidłowo, problem jednak powstał z usługą FTP. Cała struktura kont oraz zasobów w sieci wewnętrznej...
  3. Perfekt

    Witam!

    sorry miałem otwarte w dwóch oknach jak można przenieść do odpowiedniego działu
  4. Perfekt

    Witam!

    Witam wszystkich. Po uaktualnieniu systemu na NAS TS 410 do wersji 4.07 nie obyło się bez problemów z podniesieniem systemu a dzięki pomocy udało się postawić system i dostęp do zasobów działa prawidłowo, problem jednak powstał z usługą FTP. Cała struktura kont oraz zasobów w sieci wewnętrznej...
  5. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    Witam w kolejnym dniu walki, wczoraj udało mi się zamontować dyski dzięki ostatniej instrukcji (Silas Mariusz - dzięki wielkie) Qunap się obudził poprosił o wgranie aktualizacji do 4.0.7, zainstalował się poprawnie zrestartował, wiec spróbowałem wgrać ustawienia (backup) o dziwo wstała cała...
  6. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    zrobiłem jak opisałeś z palca w Linux-ie wyglądało że jest OK ale po re-boocie finder go nie widzi czy wtych poleceniach istotne są spacje czy pisac polecenia w ciągu
  7. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    minełojuz z 15 minut ale Qfinder nie widzi urzadzenia
  8. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    mam kopie na lokalnym kompie dysków jeszcze nie wkładałem jesli chodzi o adrsy IP nazwę serwera hasło to mam zapisane ale niewiem czy recznie dam rady to ustawić
  9. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    Witam po weekendzie po twardym restarcie Qunap wstał jest widoczny w sieci z nowym softem tj 4.01 oczywiście rozsypał się config mam zrobiona kopie konfiguracji i ustawień z przed awarii jest szansa na wgranie przed wsadzeniem dysków
  10. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    Ok odezwę się jak zrobię na razie wielkie dzięki
  11. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    ale jak go nie widzi to jak mam zrobić recowery
  12. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    nie brakło prądu mam go podpiętego pod UPS z zarządzaniem na NAS-ie po zainstalowaniu podało komunikat aktualizacja zakończona serwer restart i umarł w butach zostawiłem na noc i rano nic nie widaćnie pamiętam z jakiego firmawaru ale coś koło 3,5 3,8
  13. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    tak miga dioda sieci i druga status miga na czerwono zielono
  14. Perfekt

    Pomoc Aktualizacja firmware TS-410 z 3.5/8? do 4.0.7 - nie widać urządzenia w sieci

    OK wyciągnąłem dyski ale to nie pomogło teraz podpiąłem się bezpośrednio przez switcha i też go nie widzi