Recent Content by Pete67

  1. Pete67

    TS 251 8GBRAM 3TB WD RED

    Witam serdecznie. Przeliczyłem siły, nie wykorzystuję potencjału sprzętu raz, że prawie nie ma mnie w domu, dwa że nawet jak jestem to nie mogę się zmobilizować i poukładać wszystkiego jak trzeba. A że potrzebna mi "na gwałt " kasa.... OK. TS 251 2GB pilot Wymieniony RAM na 8GB.( w komplecie...
  2. Pete67

    Przy piwie Qnap 251 i WQHD przez HDMI

    ok skrócę pytanie. Czy ma ktoś doświadczenie z TS 251 i podpiętym pod niego monitorem 2k. czy coś wspomniałem o filmach 2k? chodzi o materiałach FHD wyświetlane na monitorze wqhd podpiętym pod QNAP'a
  3. Pete67

    Przy piwie Qnap 251 i WQHD przez HDMI

    Witam serdecznie. Przymierzam się do zakupu monitora, w sumie te 2k nie jest jakieś konieczne dla mnie ale przyszłościowe :) więc się zastanawiam. i teraz pytanie: Czy TS 251 przez HDMI będzie poprawnie współpracował z rozdzielczością 2k na monitorze?\ Chodzi mi o to czy poprawnie będzie...
  4. Pete67

    Kawa i papierosy zmiana nazwy plików razem z rozszerzeniem przy pobieraniu przez download station

    Witam korzystam z download station i pobieram interesujace mnie pliki a posrednictwem tb7.pl jest to o tyle wygodne że dotaję linki gotowe do klejenia i nie ma cyrków w stylu że pobieram jakiś plik 1KB zamiast archiwum 1GB Nie mniej czasem - nie zawsze ale powiedzmy raz na 10 pobrań pobieram...
  5. Pete67

    qnap 251 zmapowany jako dysk sieciowy w exploratorze... jak?

    OK QNAP właczenie udostępniania windows , w control panel- win mac nfs? czy gdzie indziej? dodałem uzytkownika takiego jak w win10 czyli xxx@live.com hasło takie jak w windowsie jak na razie uruchamiam skrypt z drugiego punktu ale mam zwrotny komunikat "error failed to map drive U: to \\my...
  6. Pete67

    qnap 251 zmapowany jako dysk sieciowy w exploratorze... jak?

    no cóż :) mam win 10 włączyć udostepnianie windows w panelu sterowania ? wybacz ale za rączkę jesli mógłbys i był tak miły :)
  7. Pete67

    qnap 251 zmapowany jako dysk sieciowy w exploratorze... jak?

    Witam pierwsze kroki i ku zdziwieniu nie wiem jak zmapowac NASa tak aby byl widoczny w eksploratorze jako wolumen sieciowy na który mogę coś wrzucić, podać scieżkę itd... przez www jakoś nie bardzo mi się podoba.
  8. Pete67

    QNAP TS-251 4GB RAM

    własnie zakupiłem 251 2GB RAM z pilotem w REDCONie a 929zl. wiec Twoja cena raczej jest na dziś mało atrakcyjna.
  9. Pete67

    Ts 251 + 4g + 2x2TB Ironwolf

    czy bez dysków jest opcja? dyski też miesięczne? Pozdrawiam :)
  10. Pete67

    TS 251 a FHD

    Witam serdecznie Otóż stoję przed wyborem, ciężkim... znalazłem ofertę która jeszcze ma funkcjnonować dzień czy trzy QNAP TS-251-2G 2GB RAM + Pilot za 949zł, i mogę jeszcze wykorzystać kupon na 15zł :) Kolejny krok w górę do 4 rdzeniowego celeron'a to już 400 zł minimum więcej. I tu mam pytanie...
  11. Pete67

    Dobór NAS-a do filmów

    oj..... brak przecinka i nie ma pewności :) przecinek postawiony w różnym miejscu zmieni całkowicie kontekst :\ mozna dojść tylko po tym, że jak obsłuzy 4k to i FHD. Ale dzięki za info.
  12. Pete67

    Dobór NAS-a do filmów

    Witam. To co piszesz o braku zadyszki dotyczy FHD czy 4k? wazy się decyzja czy brać 251 z plusem czy bez. do jutra w redconie 251 z 2GB RAM i pilotem jest za 950zł. tymczasem plus jak na dziś to >400zl Przy niewielkiej różnicy lepiej wlożyć to w większe dyski
  13. Pete67

    Witam serdecznie

    zdecydowanie jeszcze nie starczy mam dopiero 50 lat!
  14. Pete67

    Witam serdecznie

    Przymierzam się do zakupu TS 251 lub 251+ jeszcze nie zdecydowałem ale.... poczytam, popytam i dowiem się czy to dla mnie bo może 231 mi wystarczy? Pozdrawiam :)