Recent Content by piotrmb

  1. P

    Pomoc Docker - Temporary failure resolving 'archive.ubuntu.com'

    Udało mi się znaleźć rozwiązanie. Problem faktycznie był związany z iptables. Brakowało niezbędnych modułów - zgodnie z krótką wzmianką ze strony iptables - Page 5 - QNAP NAS Community Forum najłatwiejszym sposobem na doinstalowanie tych modułów jest uruchomienie serwera vpn z panelu...
  2. P

    Pomoc Docker - Temporary failure resolving 'archive.ubuntu.com'

    Ok, czyli to może być powód problemu. A wiesz gdzie znajdę plik konfiguracyjny dla dockera? Bo na NASie jest to chyba inna lokalizacja niż w standardowych instalacjach dockera.
  3. P

    Pomoc Docker - Temporary failure resolving 'archive.ubuntu.com'

    Sprawdziłem interfejsy dockera: [/etc/init.d] # docker network ls NETWORK ID NAME DRIVER 10330a1c188f bridge bridge 03d44b181de4 none null cde24ce43987 host host oraz [/etc/init.d] # docker network...
  4. P

    Pomoc Docker - Temporary failure resolving 'archive.ubuntu.com'

    Skoro robiłem reset do ustawień początkowych to znaczy, że reset też robiłem. To nie pomogło.
  5. P

    Pomoc Docker - Temporary failure resolving 'archive.ubuntu.com'

    Mam problem z budowaniem obrazów za pomocą dockera na moim Qnap TS-253 PRO. Jakiś czas temu zainstalowałem container station, chciałem zbudować jeden obraz z sieci z drobnymi modyfikacjami. Wszystko zbudowało się i działało bezproblemowo. Aż do wczoraj. Chciałem wprowadzić kolejne modyfikacje...