Recent Content by Piter

  1. P

    Pomoc Nie słychać muzyki w Firefox, poprzez Music Station

    Dziękuje Paweł. Zrobiłem jak radziłeś (zainstalowałem ten plugin) i wszystko działa jak trzeba :-)
  2. P

    Pomoc Nie słychać muzyki w Firefox, poprzez Music Station

    We wszystkich przeglądarkach „Firefox” był zmieniony ręczne parametr media.autoplay.enabled - true na media.autoplay.enabled - false. Zmiana ta powoduje, że filmiki na stronach www same nie startują. Z jakiś powodów zmiana ta blokuje odtwarzanie głosu w „Music Station”. Po zmianie na wartość...
  3. P

    Pomoc Nie słychać muzyki w Firefox, poprzez Music Station

    Wyczyściłem w „Firefox” pamięć podręczną, dane stron, wszystkie dodatki wyłączone i włączone itp. Sprawdziłem na 3 rożnych komputerach z różnymi dostawcami internetu, rożni użytkownicy. Dograłem również „Media Streaming Add-on”, ponieważ nie miałem, bo używam płatnej wersji „Twonky”. Nigdzie nie...
  4. P

    Pomoc Nie słychać muzyki w Firefox, poprzez Music Station

    Witam W „Music Station" muzyka odtwarzana podczas transmisji strumieniowej poprzez przeglądarkę „Firefox” jest niesłyszalna. Wszystko działa tylko nie ma dźwięku. To samo odtwarzane poprzez „Microsoft Edge” działa i dobrze słychać muzykę w głośnikach. Czy działa poprzez „Google Chrome” nie...
  5. P

    Pomoc Transkodowanie w lot i transkodowanie w tle nie działa - brak wsparcia dla AC3 i DTS ?

    O północy 20 marca 2017 wygasł ostatni z patentów na format zapisu dźwięku AC-3 (standard Dolby Digital). Czyli AC3 bez żadnych opłat dla Dolby, powinien już dawno działać w NASach QNAPa. Jednak nadal go brak :-( Dlaczego?
  6. P

    Download [Stable] QTS 4.2.1 Build 0419 | ARM & x86 !~ TDS-16489U/X80/X80U

    Ja na tym firmware mam ciągle ostrzeżenie „Storage pool used size has hit its threshold (100%). Free size is 0 Byte. Low storage space may affect the performance of accessing files, please expand the capacity of the storage pool as soon as possible.” oraz “ Storage pool is full. Low storage...
  7. P

    Pomoc Przeniesienia katalogu @Transcode

    Fakt zrobiłbym to, ale nie umiem :-( Łudzę się, że jakaś możliwość zmiany tego jest.
  8. P

    Pomoc Przeniesienia katalogu @Transcode

    Nie wiem jak ukryć katalog @Transcode, bo jest wewnątrz innego katalogu. Wydaje się, że można ukryć tylko główny katalog, a tego nie chcę. Nawet jeśli by udało się go ukryć to, musiałbym co nowy film (jeśli jest w swoim nowym katalogu) ukrywać katalog @Transcode, który w każdym nowym katalogu z...
  9. P

    Pomoc Przeniesienia katalogu @Transcode

    Czy jest możliwość przeniesienia katalogu @Transcode tak, aby w nowej lokalizacji tworzyły się skonwertowane filmy. Serwer DLNA do PC, MEZZMO (jak i wiele innych) umożliwia wskazanie dowolnego katalogu gdzie mają się zapisywać filmy w nowej rozdzielczości z którego zawartości w razie potrzeby...
  10. P

    Pomoc multimedia station

    W „AppCenter” kompletnie nigdzie nie mam „Multimedia Station”. W Serwery Aplikacji/Menadżer Stacji zakładka Multimedia station mam identycznie jak kolega z pierwszego postu na Jego załączniku. Nawet tydzień temu instalowałem od nowa cały system i nic nie pomogło. Już myślę że model TS-251 nie ma...
  11. P

    Pomoc multimedia station

    Posiadam nowy TS-251 i mam dokładnie to samo. Brak możliwości instalacji Multimedia station (wygaszone).