Recent Content by ponad

  1. ponad

    Pomoc Problem z Network & Virtual Switch Infrastructure

    Mnie nie boli. Widziałem to i wiem, że to usunie problem. Skoro jednak pytam, czy jest jakiś inny sposób, to najwyraźniej mam ku temu powody. Jeśli tak bardzo Cię to "boli", że o to pytam, to odpowiem, otóż bardzo trudno dostać mi się do tyłu NAS'a, mam go wpasowanego w szafkę na dużej wysokości...
  2. ponad

    Pomoc Problem z Network & Virtual Switch Infrastructure

    A jak wyłączyć FW zanim wstanie? 1656960983 Lub jak go usunąć awaryjnie... w WP jest taki tryb, a w QNAP?
  3. ponad

    Pomoc Problem z Network & Virtual Switch Infrastructure

    Wiem, że to może głupie pytania, ale jak dostanę się do NAS po resecie skoro usunę ustawienia sieciowe? I drugie pytanie czy znikną też konfiguracje połączeń przez myQNAPCloud i firewall? Tak na marginesie, to wydaje mi się, że to właśnie jak wstaje Firewall, to serwer przestaje odpowiadać...
  4. ponad

    Pomoc Problem z Network & Virtual Switch Infrastructure

    To jednak nie koniec... @Silas Mariusz zrobiłem downgrade do 5.0.1, wszystko ładnie poszło, ale po restarcie, Qfinder pokazuje NAS, ale komunikuje, że nic nie można zrobić, bo nie ma połączenia. Przez przeglądarkę, też wejść nie można, robię kolejny restart "twardy". Samba działała, to jedyne...
  5. ponad

    Pomoc Problem z Network & Virtual Switch Infrastructure

    Cześć, mam taki problem. Posiadam TS-451+, wczoraj wykonałem aktualizację do 5.0.0.2055. Do tego momentu wszystko działało poprawnie. Aktualizacja robiła się długo. Po godzinie ręcznie resetowałem NASa. System wstał normalnie, ale po jakimś czasie zgubił sieć - Samba i net przestały na nim...
  6. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    Poszedłem trochę na skróty. Migrowałem W7 na W10 i..... wszystko działa idealnie. Bez problemu, na szczęście system nie sprawił problemów. Tak jak pisał: pigers, to coś w W7 jest nie tak, bo w NASie nawet nic w konfiguracji nie zmieniałem. Dziękuję pigers, Wezyr i Putgaw za pomoc. Myślę, że...
  7. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    I tak bardzo dziękuję za pomoc. Nie wiem co robić dalej, bo dla mnie to nieporozumienie kompletne, reinstalacja Windowsa. Pewnie to zrobię. Gorzej jak nie zadziała, a ktoś pisał o takich problemach.
  8. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    Usunąłem, restart i nic efekt ten sam i w otoczeniu sieciowym i przez Twój program
  9. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    ok znalazł takie trzy pozycje
  10. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    Grupa ta sama. Hmmmmm, czyli mam wywalić to z rejestru? A jak to wyszukać w nim?
  11. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    Mam identycznie ustawione :(
  12. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    Dzięki za pomoc, ale to już za wysokie chyba progi dla mnie stawianie wirtuali :(
  13. ponad

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    Nie będę wklejał screena :( to samo: Wystąpił błąd...