Recent Content by przemolowski

  1. P

    Pomoc Qnap niekontrolowana inicjacja

    Nie mogłem się połączyć z Ts251+. Nacisnąłem krótko przycisk zasilania i być może wcześniej również krótko kopiowania. Na pewno nie zresetowałem NASa długim przyciśnięciem. Robiłem to już wcześniej. Po tym wszystkim sprzęt uruchomił się szybko ale z info: Witamy w systemie inteligentnej...
  2. P

    Pomoc QRM+ konfiguracja

    Czyli Openvpn na kompie z windows i QVPN Service na Qnapie ?
  3. P

    Pomoc QRM+ konfiguracja

    Pomoc nawet po polsku jest dostępna po zainstalowaniu QRM+ ale pod tym linkiem jest na pewno większość informacji jak odszukać urządzenie i dodać : https://www.qnap.com/pl-pl/how-to/faq/qrm-plus
  4. P

    Pomoc QRM+ konfiguracja

    Ad1. Wg instrukcji programu powinno się z poziomu interfejsu webowego Qnapa połączyć z pulpitem zdalnym komputera z windowsem ( niestety nie napisano czy w sieci lokalnej czy w ogóle). Ad.2 Komp jest w innej sieci niż Qnap i ma stałe IP.
  5. P

    Pomoc QRM+ konfiguracja

    Witam Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak skonfigurować QRM+ tak aby mieć dostęp do pulpitu zdalnego komputera ale nie w sieci lokalnej tylko w dowolnej innej sieci? Zainstalowałem QRMAgent na komputerze z windowsem wyszukałem również komputer w sieci poprzez QRM+ ( konkretne stałe IP...
  6. P

    Pomoc Problemy z wysyłaniem do dropbox

    Próbuję przesłać trochę filmów do chmury dropbox 1 Tb. Próbowałem filestation oraz Cloud Drive Sync. Niestety nawet jeśli katalogi nie mają 20 Gb po chwili następuje problem. Część plików zostaje przesłana. Pojawia się komunikat : Błąd 2016/10/22 19:50:48 admin 127.0.0.1 localhost CloudDrive...
  7. P

    Pomoc Kopiowanie folderów z oryginalną datą

    Popatrzyłem na to jeszcze raz. Wybierając opcje przenieś - katalogi główne nadrzędne zachowują oryginalną datę modyfikacji i utworzenia. Wybierając opcję kopiuj mają datę kopiowania zarówno ich data modyfikacji jak i utworzenia się zmienia (zawartość podkatalogów i plików oryginalna)
  8. P

    Pomoc Kopiowanie folderów z oryginalną datą

    Witam Czy orientuje się ktoś z Was dlaczego w File Station po skopiowaniu zaznaczonych folderów w których są podfoldery i pliki robi datę modyfikacji folderów analogiczną jak data jego kopiowania a podfoldery i pliki mają oryginalną datę. Da się to jakoś przeskoczyć ponieważ skopiowałem sobie 50...
  9. P

    Pomoc Dołożenie drugiego dodatkowego dysku do TS-251+ i rozszerzenie

    Witam Posiadam TS-251+ z 4.2.2 Od początku pracuje tylko z 1 dyskiem 4Tb w Raid 1 pojedyńczy statyczny wolumen z tego co widzę. Chciałbym dołożyc drugi identyczny dysk 4Tb i rozszerzyc do 8Tb lub jeśli się nie da żeby był widoczny jako kolejny dysk. Czy jest to możliwe bez utraty danych. Czy...
  10. P

    Instruktaż/Tutorial Oglądanie kanałów TV DVB-T na urządzeniach Android

    Koledzy a jak przekierować i jakie porty żeby oglądać tv z zewnątrz sieci bo u mnie przy IP z WAN nie działa digital tvstation. Przekierowałem 9981 i 9982. Czy dostanę się z zewnątrz?
  11. P

    Pomoc tuner DVBT + Ts-251+ lista kompatybilności

    Czy spotkaliście się z listą kompatybilności tunerów DVB-T ponieważ na stronach QNAPA są linki ale do niczego nie odsyłają. Chciałem jakiś wybrać, żeby bez problemu zadziałał PLUGandPLAY. Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.1 2016/04/19 Model serwera: QNAP TS-251+
  12. P

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    To nie powinno być problemem ale jak widać jest. Czy ktoś ci pomógł w tej kwestii czy sam doszedłeś do tego bo mnie helpdesk od 1.5 tygodnia nic nie odpowiedział oprócz tego że sprawdzą.
  13. P

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    Nie wiem kto ma klapki. Ja mam odblokowany tylko port 8080 wiec z czego mam korzystać jak nie tylko z music station. Następny wynalazek od Qnapa który nie działa - jak transkodowanie. Ale kolejny problem rozwiązany.
  14. P

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    Dokładnie. Plex i kodi to inny temat i do czegoś innego służy niż music station. Stacje multimedialne pozwalają oglądać multimedia w interfejsie webowym. W tym przypadku music station bezużyteczne.
  15. P

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    Ale zdjęcia i filmy ci indeksuje? Tylko muzy nie?