Recent Content by Qbajag

  1. Qbajag

    Pomoc Qmail agent Błąd po przeniesieniu plikacji z QTS do QuTS Hero

    Witajcie, Zmieniłem swojego wysłużonego TS351 na TS673A a przy okazji system na Hero , przeniesienie danych i większości aplikacji nie było dużym problemem, natomiast pojawił się problem z aplikacją Qmail agent, po skopiowaniu aplikacji z starego 351 do katalogu z aplikacjami na 673 dokonałem...
  2. Qbajag

    Zmiana Qnap-a na model TS-473A-16G

    czy to oznacza że dyski z QTS będą widoczne w Hero? i będzie można czy to oznacza że dyski z QTS będą widoczne w Hero? i będzie można z nich korzystać?
  3. Qbajag

    Pomoc Polecany dysk zewnętrzny 12-16TB do backup-u.

    Ja kupiłem stację dokującą USB 3.0 Unitek 2.5"/3.5" SATA - USB 3.2 Gen 1 (Y-3026) - Stacja dokująca - Morele.net na 2xHDD i włożyłem dysk 16GB i działa świetnie dodatkowo można klonować dyski bez konieczności podłączania do komputera.
  4. Qbajag

    Pomoc TS 673A QuTS Hero - zwiększanie puli pamięci dyskowej

    Ktoś to testował w hero? Wszędzie jest informacja że nie można dodawać dysków, ale podobno można stosować różnej pojemności, jak to wygląda w praktyce, czy w przypadku dysków różnej pojemności, można wykorzystać większą pojemność w RAID5 niż pojemność najmniejszego dysku razy ilość dysków minus 1?
  5. Qbajag

    Pomoc TS - 351 system na M2

    Tak nie ma żadnych problemów.
  6. Qbajag

    Pomoc Przenoszenie udziałów z uprawnieniami na inny wolumin

    Ja ten problem rozwiązuję nieco inaczej: przypuśćmy że chcę przenieść udział "container" z wolumen1 na wolumen2 ważne żeby wyłączyć wszystkie usługi korzystające z udziału 1. tworzę nowy udział na volumen2 o nazwie TEMP z wszystkimi możliwymi uprawnieniami dla wszystkich użytkowników i go...