Recent Content by Qguar

  1. Qguar

    Pomoc Brak dostępu przez Web podczas synchronizacji

    z racji bezpieczeństwa mam wyłączone ssh :) dużo się słyszało, że przez to były wycieki, włamania itd. Więc wyłączyłem
  2. Qguar

    Pomoc Brak dostępu przez Web podczas synchronizacji

    Jest możliwość, że synchronizacja potrzebuje tyle...mocy, że nie wyrabia i zabiera dostęp przez Web?
  3. Qguar

    Pomoc Brak dostępu przez Web podczas synchronizacji

    Cześć, dostałem z mojego NAS-a komunikat, że volumen osiągnął próg alertu wolnego miejsca „90%. Odłączyło dostęp do dysków sieciowych, nie mogłem zalogować się przez Web-a, nie pingował. Zrobiłem reset "z palca" system wstał z ostrzeżeniem w puli pamięci że volumen pełny. Zabrałem się za...
  4. Qguar

    Pomoc Dwie pule pamięci czy jedna - co lepiej?

    Ale to wszystko w ramach jednej puli pamięci czy robić osobną? Co przemawia za utrzymaniem dwóch wolumenów w jednej puli pamięci, a co nie?
  5. Qguar

    Pomoc Dwie pule pamięci czy jedna - co lepiej?

    Cześć, mam Qnapa z 4 zatokami na dyski. 2 Dyski (RAID1)mam od nowości, działa wszystko ładnie, pięknie. Zaczęło trochę brakować miejsca, więc dokupiłem kolejne dwa dyski, chciałbym je też dodać do RAID1 i mieć na starocie, żeby na tamtych dyskach zwolnić miejsce. I teraz lepiej zrobić kolejny...
  6. Qguar

    Pomoc Tryb odczytu i usuwania

    Witajcie, po ponad roku używania dostałem taką wiadomość z centrum raportów: Nazwa aplikacji: Pamięć masowa i migawki Kategoria: Wolumin Wiadomość: [Pamięć masowa i migawki] Przestawiono wolumin „Volumen1” w tryb do odczytu i usuwania. Pula pamięci „1” jest zapełniona. Upewnij się, że w puli...