Recent Content by qubuss

  1. qubuss

    Pomoc Cykliczne restarty TS-251

    Wyjście na monitor jest. W przypadku pierwszego problemu jaki występował, kontaktowałem się z HelpDesk, robiłem test pamięci (całonocny) wysłałem raport, nic nie stwierdzili. Wymazałem dyski, konfiguracja od nowa, wszystko chodziło aż do teraz. QNAP ma 4 GB pamięci RAM, sprawdzę ile kości ale...
  2. qubuss

    Pomoc Cykliczne restarty TS-251

    Problemów ciąg dalszy. Po nowym ustawieniu wszystkiego od nowa, wgraniu plików. Pojawiły się kolejne restarty, dioda STATUS świeci na czerwono i pikanie w odstępach kilku sekund. Brak możliwości zalogowania do QNAPa, po pojawieniu się problemu i zalogowaniu się na kilka sekund, wywaliło błąd...
  3. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Przekierowywałem tak jak podałeś wyżej, 443 zew na 443 wew i 80 na 80, podałem, że dla QNAP. Niestety bez efektu.
  4. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Nie da się przekierować adresu iP w opcji NAT/PAT jak twierdził poprzedni użytkownik. Gdzie znajdę jaki port mam przekierować na jaki, w Funboksie jest kilka opcji między innymi 443 na 443 zew/wew, niestety dalej ten sam problem.
  5. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Nie da się, w opcji NAT/PAT mogę przekierowywać tylko porty.
  6. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    1. Tylko Do Funboksa, 2. Tak, 3. Tak, 4. Wewnętrzny adres iP?
  7. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Niestety dalej występuje ten sam problem z QNAPem. 443 i 80.
  8. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Access Pointa nie zrobię bo Archer C2600 nie ma takiej opcji (przynajmniej nie mogę jej znaleźć) Czy włączając WiFI w Funboksie i podpinając tylko do niego QNAPa uzyskam efekt?
  9. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Tylko, że każde urządzenie podłączone jest do TP-LINKA,w Funboksie mam wyłączone WiFI.
  10. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Livebox 2.0 - korzystanie z IPv6 - Livebox 2.0 | Orange Polska
  11. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    FunBox - adres 192.168.1.2 rozsyła DHCP od 192.168.1.3 - 192.168.1.99 (1.10 dla TP-LINKA, 1.9 dla QNAP - statyczny) TP-LINK brama 192.168.0.1, DHCP od 192.168.1.100 - 192.168.0.199 (0.188 dla QNAP statyczny. Sieć pracuje w iPv6.
  12. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    FunBox pełni rolę modemu a TP-LINK routera i i on rozdaje adresy. Tu i Tu włączone UPnP. Przez oba serwisy mogę połączyć się z QNAPem. W TP-LINKU adres dla QNAPa jest przypisany na stałe w FunBoxie również.
  13. qubuss

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Witam, Proszę o pomoc w przekierowaniu portów. Router od TP-LINK oraz Funbox 2.0, QNAP podłączony do obu. Dostawca internetu to Orange (Neostrada)
  14. qubuss

    Pomoc Cykliczne restarty TS-251

    Dziś wyjąłem dyski, uruchomiłem QNAPa, chciałem zainicjować system bez „czyszczenia dysków” przy 99% nastąpił restart systemu NASa. Czy może to oznaczać, że dyski są padnięte albo trzeba robić ich format?
  15. qubuss

    Pomoc Cykliczne restarty TS-251

    Również napisałem do helpdesk, niestety, kolejny dzień bez odpowiedzi.