Recent Content by rmb4

  1. rmb4

    Pomoc Program do transkodowania z użyciem GPU na TS-x673a do DLNA

    myślałem że coś gdzieś indziej jeszcze znalazłeś. poniedziałek dzisiaj sorki ;-)
  2. rmb4

    Pomoc Program do transkodowania z użyciem GPU na TS-x673a do DLNA

    a możesz podesłać link do tej instrukcji?
  3. rmb4

    Pomoc Rtorrent pro i wtyczka Remote torrent adder

    Po dodaniu ścieżki gdzie ma pobierać działa ;-)
  4. rmb4

    Pomoc Program do transkodowania z użyciem GPU na TS-x673a do DLNA

    Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić bez kosztowo z Jellyfin?
  5. rmb4

    Pomoc Rtorrent pro i wtyczka Remote torrent adder

    Mam problem z poprawnym ustawieniem wtyczki w chrome aby dodawał pliki torrent bezpośrednio do Rtorrent. Moje ustawienia: chyba że jest coś innego do Rtorrent PRO?
  6. rmb4

    Pomoc Program do transkodowania z użyciem GPU na TS-x673a do DLNA

    Zainstalowałem zmodowaną aplikację z GitHub - pdulvp/jellyfin-qnap: Jellyfin server packaging for QNAP NAS (mam nadzieję że można wklejać linki) próbowałem na chrome i takie błędy były
  7. rmb4

    Pomoc Program do transkodowania z użyciem GPU na TS-x673a do DLNA

    dzięki (y) 1707685853 tylko jest jeden mały problem. Jak włączam dekodowanie dla formatu H264 i chcę oglądnąć np. na komputerze film z tym kodekiem przez przeglądarkę wyskakuje błąd a mam takie ustawienia w Jellyfin: a w ustawienia qnapa mam w ustawieniach karty: co jest źle? trzeba...
  8. rmb4

    Pomoc Program do transkodowania z użyciem GPU na TS-x673a do DLNA

    Witam, Szukam programu lub rozwiązania (darmowego jak jest) do transkodowania filmów 4K z qnap'a na TV z androidem. Wiem, że PLEX płatny ma taką możliwość ale czy jest jakaś darmowa opcja? Mój qnap to ts-673a z 64GB Ram oraz grafiką GForce 1030 z pamięcią 2Gb.
  9. rmb4

    Pomoc Problem z instalacją Transmission

    działa jak ta lala :cool: faktycznie nie ma po co kupować rtorrent jak można mieć za darmo coś prawie takiego samego
  10. rmb4

    Pomoc Problem z instalacją Transmission

    chcę zmienić domyślny katalog pobranych torrentów i katalog do monitorowania
  11. rmb4

    Pomoc Problem z instalacją Transmission

    Jeszcze jedna prośba o lokalizację plików gdzie pobiera. Jaka ma być ścieżka jak mam stworzony folder Download na jednym voluminie DataVol1?
  12. rmb4

    Pomoc Problem z instalacją Transmission

    dzięki za pomoc :)
  13. rmb4

    Pomoc Problem z instalacją Transmission

    mam tą przystawkę zainstalowaną ;-) jak i do download station na qnap. Muszę pobawić się w ustawienia bo nie działa jakoś super. A rtorrent który też jest płatny ma lepszą wtyczkę do chrome czy też nie za bardzo?
  14. rmb4

    Pomoc Problem z instalacją Transmission

    Tak chodzi o mTransmission. Wiem że qBitotrrent jest za darmo ale nie ma wtyczki do Chrome aby bezpośrednio wrzucić torrenta na Nasa. a nie ma nic za darmo?