Recent Content by rycho31

  1. rycho31

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Jezeli nie przeszkadza to zapraszam do testow. Jezeli ktos cche potestowac moje zasoby prosze o info.
  2. rycho31

    Pomoc rTorrent Pro - czy instaluje się inaczej niż rTorrent free?

    Nie wiem co bylo przyczyna, ale na nowo zainicjowalem serwer i wszystko teraz dziala jak nalezy :).
  3. rycho31

    Pomoc rTorrent Pro - czy instaluje się inaczej niż rTorrent free?

    u mnie podobny problem. niby mam ten udzial sieciowy a nadal wywala powyzszy blad.
  4. rycho31

    witam.

    Co prawda jestem juz tutaj troche. Obecnie posiadam qnap TS-453BT3 . Witam serdecznie.
  5. rycho31

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Uf, udalo sie pobrac. Teraz pora na zabawe. Debian zainstalowany. Chyba. Jak dam otworz to niestety otwiera sei dalej orginalny system. Sprobuje na nowo wszystko postawic. Czy nie tutaj wystepuje jakies blad?
  6. rycho31

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    chetnie skorzystam. Plik pobralem, ale nie weim gdzei go teraz umiescic. Przepraszam troche za mala wiedze posiadam :-(
  7. rycho31

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Odswieze temat. Chcialem zainstalowac debiana na swojej maszynie lecz podczas pobierania debiana staje caly proces na 3%. Czy to jest problem z serwerem gdzie jest umieszczony debian?
  8. rycho31

    Pomoc TS-431X i lacze 10Gbit- brak polaczenia.

    Dostalem odpoweidz z QNAS ze moja wkladka jest nie kompatybilna i nie bedzie dzialac. No to trzeba wszystko odeslac i szukac dalej cos z laczem 10Gbit. Dzieki za zainteresowanie tematem i chec pomocy. Tutaj jak by ktos kiedys poszukiwal jest lista urzadzen: Lista kompatybilności - QNAP
  9. rycho31

    Pomoc TS-431X i lacze 10Gbit- brak polaczenia.

    Nie,wlasnie sei nie swieca. Na laczach 1gb lacza sie bez problemu. Jedynie lacze przy uzyciu adaptera netgear nie laczy sie wcale. [Nieprawidłowy link obrazu]:http://pl.tinypic.com/r/2nqytt4/9 Taka zakupilem: Netgear AXM765: SFP+ Modul 10G, 1/2.5/5/10Gbase-T Wyslalem zyptanie do QNAS, bo na ich...
  10. rycho31

    Pomoc TS-431X i lacze 10Gbit- brak polaczenia.

    Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale zakupilem sobie stacje Qnap TS-431X-2G oraz Netgear AXM765: SFP+ Modul 10G. PO wlozeniu go do gniazda i podlaczeniu do sieci nie mam polaczenia polaczenia z siecia. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20180501 Model serwera: QNAP TS-...