Recent Content by SaLMoN

  1. SaLMoN

    Udziały [Homes]. Czy można?

    No proszę, i działa, dzięki bardzo za pomoc... ;)
  2. SaLMoN

    Udziały [Homes]. Czy można?

    Prawie mi się udało... Tworzy się zasób o nazwie zalogowanego usera, tylko nie kieruje do właściwego katalogu: [homes] comment = path = /share/MD0_DATA/prywatne/%u browsable = no writable = yes oplocks = no Przy takiej konfiguracji udział jest kierowany do katalogu "prywatne" tak jakby Samba...
  3. SaLMoN

    Firmware TS-409U

    Ojej..SiLASie, nasz adminie kochany, zaraz tam bić, wieszać....;) Owszem, można zostawić wersję polską w spokoju i używać angielskiej lub innej - nie widzę w tym problemu - ale skoro jest "nasza", to czemu nie zrobić jej dobrze i nie używać, a co my gorsi :) ? Zdaję sobie sprawę, że...
  4. SaLMoN

    Firmware TS-409U

    OK, sprawdziłem pkt.1. częśc pierwszą, j.polski jest...:)
  5. SaLMoN

    Firmware TS-409U

    Mam takie dwa pytania dotyczące firmware: 1. Czy nowy fw 2.1.x ściągnięty z qnap.com ma domyślnie język polski, czy jest to "dorabiana"specjalna przez naszego lokalnego dealera ? 2. A co do samego tłumaczenia - jest sporo błędów ortograficznych, "czeskich błędów" (fw 2.0.1 0415T), używam , co...
  6. SaLMoN

    Ełk pozdrawia !

    Witam wszystkich użytkowników forum, od niedawna moja firma jest szczesliwym posiadaczem TS-409U z jak na razie dwoma dyskami Seagate Barracuda ES.2 500GB. Mam nadzieję, że w przypadku problemów z konfiguracją (chociaż na razie nie przewiduję :P) będę mógł skorzystać z wiedzy "starszych"...