Recent Content by sebastian.wifi

  1. sebastian.wifi

    Pomoc Prędkość zapisu na QNAP-a TS-112P.

    Wygląda na to, że znalazłem przyczynę dzięki tej wskazówce. Na QNAP-ie mam Serviio z włączoną funkcją dodawania plików do biblioteki DLNA w czasie rzeczywistym. Sprawdziłem i jak kopiowałem plik (testowo o rozmiarze 3 GB) do folderu, który był dodany w Serviio do biblioteki DLNA to 60% procesora...
  2. sebastian.wifi

    Pomoc Prędkość zapisu na QNAP-a TS-112P.

    Dzięki za szybką odpowiedź. Jestem świadom, że mam najtańsze urządzenie w ofercie QNAP-a. Mimo wszystko przed zakupem czytałem różne testy, m.in. ten: QNAP TS-112P Turbo NAS Review - SmallNetBuilder i jest napisane, że zapis wynosi 28,5 MB/s, a odczyt 80,2 MB/s więc jestem zdziwiony, że mam...
  3. sebastian.wifi

    Pomoc Prędkość zapisu na QNAP-a TS-112P.

    Witajcie, Posiadam od 3 miesięcy QNAP-a TS-112P. W urządzeniu jest zainstalowany dysk Seagate Barracuda ST1000DM003 o pojemości 1 TB, który działa bez zarzutu. Niestety nie satysfakcjonuje mnie transfer danych, a konkretnie zapis. Obecnie osiągam ~12 MB/s zapisu i ~40 MB/s odczytu. Sieć jest...
  4. sebastian.wifi

    Pomoc Błąd: Not all files/folders and their attributes are copied!

    Witajcie, Posiadam urządzenie QNAP TS-112P, z którego raz na dobę wykonuję kopię zapasową na dysku zewnętrznym podłączonym przez USB 3.0. Mam ustawione aby na e-mail przychodziły raporty z każdej kopii zapasowej i od niedawna zaczął przychodzić dodatkowy - drugi e-maile. Jeden z informacją o...
  5. sebastian.wifi

    Witajcie

    Witajcie, jestem nowym użytkownikiem forum dzięki nowemu nabytkowi jakim jest QNAP TS-112P :)