Recent Content by SebekW

  1. SebekW

    Pomoc QNAP TS-212P - Problem z prędkościami po LAN

    Ja ogólnie jestem wkurwiony na ten sprzęt mam TS-431 i transfery są bezsensu. Zamiast ładnie chodzić to muli. Raczej nie wiem czy bym się zdecydował na kolejny, jak już to jakiś sprawdzony droższy model, ale kij tam wie raczej nie.
  2. SebekW

    Pomoc Słaby transfer w LAN przy kopiowaniu host to Qnap

    Hi Test host to host potwierdza dobry stan sieci: [ 4] 0.00-10.00 sec 1.09 GBytes 933 Mbits/sec sender [ 4] 0.00-10.00 sec 1.09 GBytes 933 Mbits/sec receiver Test serwer to host wygląda słabiej: [ 4] 0.00-10.00 sec 810 MBytes 680...
  3. SebekW

    Pomoc Słaby transfer w LAN przy kopiowaniu host to Qnap

    Hej Mam drobne pytanko odnośnie wymiany danych między qnap-em a serverem czy tam hostami w Lan. Robię backup dysku D:\ tym zwykłym programikiem do backupu wbadmin i transfer jest strasznie kijowy. Mam u siebie 1Gb/s w Lan, czy ktoś by coś podszepnął :) Qnap to TS-431P Jakie ustawienia sprawdzić...
  4. SebekW

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    Aktualizacja qfirewall wskoczyła przed chwilką :)
  5. SebekW

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    Jak się kiedyś odpalało pierwszy raz qfirewall to na koniec wlatywała konfiguracja coś jak to "all any any all deny" jak chciałem przekonfigurować qfirewall to mi zgłaszał że mam złą konfigurację i mi bloknie urządzenie, nawiasem mówiąc szacun za tą opcję, no ale nie wiedziałem o co mu chodzi...
  6. SebekW

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    Wystarczy PSIRT przenieść na koniec i już działa :) PS. Tak to ustawiłem...
  7. SebekW

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    HAIRPIN kiedyś stosowałem do starszych wersji fortigate, ale w 60F nie idzie tego włączyć i o dziwno działa, a może nie xD... Podobno teraz Vip-ami się to załatwia... PS. Znowu nie działa, ale jak wyłączę Qfirewall to działa... ? ma ktoś jakiś pomysł... Jak wyłączę PSIRT to działa, jak włączę...
  8. SebekW

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    Zwraca to już patrzałem wcześniej...
  9. SebekW

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    Mam Fortineta 60F, coś może więcej byś powiedział...
  10. SebekW

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    Dzień dobry, Mam od dzisiaj problem z władowaniem strony qnapa wew. sieci LAN. Z zew. leci dobrze, właśnie sprawdziłem na komórce działa, z domu też działa. Zła magia jakaś xD Wszystko sprawdziłem nie mam już pomysłów. Qsync w lanie nie łączy się po www, w domu się łączy bo sprawdziłem. w lanie...
  11. SebekW

    Pomoc Prefix domeny przy logowaniu

    Hejka Tak się budzę co jakiś czas xD. Jak się podepnie ldap to przy logowaniu na domenowego usera trzeba wpisywać ten badziweny prefix domenowy idzie się tego pozbyć? pozdro SW
  12. SebekW

    Pomoc Udostępnianie - linki

    Hejka Niewiem bo tego nie śledziłem ale albo po aktualizacji na wersję QTS 5.0.1.2194 albo po aktualizacji myqnapcloud które i tak wyłączyłem, wywaliło mi ponad 50 linków udostepniania które zawsze podglądałem sobie na koncie z uprawnieniami root-a. Zresztą jak ostatnio zmieniałem na swoją...
  13. SebekW

    Pomoc Złe wyświetlanie w QuFIrewall

    Tak aktualizacja zrobiła się na 10102022 ale dalej wyskskuje te okno, a wcale by nie musiało... :)
  14. SebekW

    Pomoc Złe wyświetlanie w QuFIrewall

    To jest jeszcze nic te geoIP jest zwalone, za każdym uruchomieniem odpala się pytanie o aktualizację geoIP. Nawet jak mam włączone automatyczne aktualizacje geoIP, dodatkowo muszę sprawdzić ręcznie żeby się dowiedzieć czy czasem nie mam starego xD. Może w kodzie trzecia kontrolka jest...
  15. SebekW

    Pomoc Złe wyświetlanie w QuFIrewall

    Macie też tak ? xD Niby nic... :p