Recent Content by semimatt

  1. semimatt

    Pomoc TS-228A połaczenie z innej sieci

    proste pytanie do ojca pytajacego... : czy jak sasiad ma za sciana komputer to czy mozesz mu udostepnic Folder w sieci ? skoro łączy sie przez inną sieć ? krotka odpowiedz: NIE, bo urządzenia nijak sie nie widzą po takim interfejsie. poza siecia w ktorej jest NAS najprosciej masz dostep...
  2. semimatt

    Pomoc przerwa w zasilaniu - jak zdalnie wlaczyc qnapa 228a - cd.

    Dzieki. Mam to wlaczone ale nie zadzialalo cos. W ogole jak wrocilem do kraju to i router i qnap dzialaly i byly odpalone ale zero polaczenia pomimo ze z poziomu kompa w sieci qnap byl widoczny . Dopiero ponowne reczne wlaczenie "polaczylo" qnapa ze swiatem. Zmienilem wczoraj router moze...
  3. semimatt

    Pomoc przerwa w zasilaniu - jak zdalnie wlaczyc qnapa 228a ?

    sprawdzone , WOL włączony... wrocilem w gruzji. w miedzyczasie wpadl kumpel i wlaczyl recznie qnapa... ale po 3 dniach bylo to samo i znowu nie mialem dostepu, wpadlem do domu po wakacjach i patrze a ten jest włączony i pracuje ale z zewnatrz nie da sie połączyć. tylko z kompa bezposrednio...
  4. semimatt

    Pomoc przerwa w zasilaniu - jak zdalnie wlaczyc qnapa 228a ?

    Tak. Dokladnie to... u mnie spadki napiecia sredniobraz na 2-3 dni... w miedzyczasie znajomy dorwal klucze od rodziny i wlaczyl recznie qnapa.. ale 3 dni pozniej znowy brak polaczenia... bez sensu takie urzadzenie kupilem do uploadu fot z podrozy zagranicznej... i o kant dupy potluc... . Jak na...
  5. semimatt

    Pomoc przerwa w zasilaniu - jak zdalnie wlaczyc qnapa 228a ?

    Teraz jak sie domyslasz nie sprawdze. Ale jak odłaczylem od zasilania qnapa to zeby go odpalic trzeba bylo włączyc power - sam nie startował... a WOL dotyczy raczej wybudzenia ze stanu uspienia niż włączenia od zera?
  6. semimatt

    Pomoc przerwa w zasilaniu - jak zdalnie wlaczyc qnapa 228a ?

    prawdopodobnie mialem spadek mocy albo korki wywalilo w domu a potem wspollokatorka wlaczyla z powrotem... no i jestem w gruzji i nie mam dostepu do qnapa.....pokoj zamkniety na klucz.. nie da sie w bic na qnapa w jakikolwek sposob.... prawdopodobnie po spadku napiecia sie zwyczajnie...
  7. semimatt

    hello no to 100% :)

    helloo :) no to konfiguracja konta powinna miec 100%... :D
  8. semimatt

    Pomoc Nie działa DDNSowy adres internetowy

    Hej, wybaczcie jesli to laickie pytanie ale nie znalazlem odpowiedzi na to.. nie dziala mi połączenie przez adres internetowy semimatt.myqnapcloud.com ddns jak widac na zalaczonych obrazkach jest odpalony ale no niestety ni w zab.. mam włączony upnp i automatyczna konfiguracje routera... a...