Recent Content by sono

  1. sono

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    zmienie na 4.02 ale dlaczego nie widzi dysku przez ftp moge z niego kożystać
  2. sono

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    tak SSH udało się teraz nie rzechodzi polecenie mv debpool/squeeze /share/debpool/ otrzymuje odpowiedz i w "stan systemu" brak zainstalowanego dysku
  3. sono

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    tak jako admin chcąc go utworzyć otrzymuje informacje "działanie niobsługiwane przez mechanizm przetwarzania" działam z linuksa mint 16
  4. sono

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    witam czyściłem swojego Qnapa zaktualiwozałem do 4.07 i nie moge na 1 woluminie utworzyć udziału sieciowego debpool jakieś sugestie jak to rozwiązać
  5. sono

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    wget http://pool.qnapclub.pl/projects/packages/debian/native/armel/debiansqueezenwheezy.tar.gz wpisuje i mam odpowiedz: unable to resolver host addres :-(
  6. sono

    Nareszcie zainstaluje Windows 8.1

    a ja się pozbyłem napędu
  7. sono

    witam

    Dawno mnie tu nie było dopiero problemy z rtorrentem mnie tu zagnały. Aktualizacja aplikacji pomogła, teraz czytam o nowej wersji firmware.
  8. sono

    witam

    witam
  9. sono

    Pobieranie z FileSonic

    pyload
  10. sono

    PyLoad - problemy z pobieraniem

    putty 192.168.0.1 port 22 login admin hasło admin wpisujesz w konsoli cd /share/Public wget http://dl.dropbox.com/u/18800856/Qnap/P ... pdater.tgz tar xvf pyload_updater.tgz # the 4.8 below represents the current version of pyLoad. For future reference or if you want to downgrade just...
  11. sono

    PyLoad - problemy z pobieraniem

    Aktualizacja do 4.9 rozwiązała problem z filesonic.com
  12. sono

    PyLoad - problemy z pobieraniem

    Ponownie Witam Po poszukiwaniach w necie doszedłem że filesonic jest odpowiedzialny za sytuację i należy zainstalować w pyload plugin philesonic.py i nie wiem jak to zrobić proszę o możliwie najprostsze wyjaśnienie :)
  13. sono

    PyLoad - problemy z pobieraniem

    Witam, W moim przypadku sytuacja jest trochę inna bo jedne pliki ściąga natomiast innych jak u kolegi wykazuje że ściągnęło tylko koło 9 kb i przechodzi do następnej pozycji którą ściąga normalnie proszę o pomoc w zaistniałej sytuacji. TS-210, pyoad 4.7