Recent Content by sp7wrt

  1. sp7wrt

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    TS-251 to fajny sprzęcik za rozsądne pieniążki. Na pewno ciekawszy, w szczególności jeśli chodzi o maszynę wirtualną VM, jest TS-x53 pro. Dopłata ok 1000zł brutto do procesora Quad to jednak lekka przesada. Oczywiście ktoś dopisze, że jest jeszcze różnica w obudowie, zamykaniu kieszeni itp. ale...
  2. sp7wrt

    Pomoc Jaki serwer DLNA przesyła napisy do filmów?

    Uważam osobiście, że Twonky jest najlepsze nawet lepsze od Pexa ale przecież można kupić Ts-x51 i zainstalować na nim na VM jakaś windę a tam PS3 serwer :). Miałem kiedyś Nasa na netbooku z Atomem i śmigał super. Transkodowanie włącznie.
  3. sp7wrt

    Pomoc Problem z zawartoscia pllikow na TV, w aplikacji PLEX

    U mnie było to samo jak dodałem cały katalog Multimedia. Rozwiązaniem akurat u mnie okazało się usunięcie poprzedniej biblioteki i dodanie nowej o mniejszej zawartosci z katalogu Multimedia -> Filmy ;). Teraz chodzi bez problemu Polecam tez zainstalowanie ręcznie paczki Plex ze strony...
  4. sp7wrt

    Pomoc TS-112 + TunerTV

    Kupiłem jakiś tani w Media Expert <50zl taki malutki i śmiga aż miło... Oczywiście na chipie IT9135. Zakładam wiec, że powinny chodzić wszystkie te karty z tym chipem.
  5. sp7wrt

    Pomoc Nowy TS-451 - rozszerzenie woluminu z 2 na 3 dyski

    Po co kupować gdzieś daleko jak można dokupić u nas za 312zł z przesyłką w Komputronik. Pamięć kingston 2x4GB LV. Maja od ręki.
  6. sp7wrt

    Ts-112 jak nowy

    Witam. Sprzedam serwer Qnap Ts-112. Sprzęt jak nowy z pudełkiem i wszystkim akcesoriami jakie daje producent. W Qnapie jedynie przewiercilem jedną szynę od dysku po to aby móc przykręcić dysk 2,5". Oczywiście nie wpływa to w żaden sposób na zamocowanie dysku 3,5", dodaje wiec tylko dodatkową...