Recent Content by supervisor

  1. S

    AD i TS-409U

    Generalnie moj komentarz dotyczył AD (czyli Microsoft). Nie zabieram zdania w kwestii SAMBY gdyż nie używałem i niestety nie znam.
  2. S

    AD i TS-409U

    Witam, Nawiązując do wypowiedzi jaroslawk, chciałbym sprostować że dzieje PDC i BDC odszły wraz z nadejściem pierwszego Windows 2000 (tak dwa tysiące). W chwili obecnej kotrolery domeny mogą posiadać stosowne role itp ale nie dzielą się już na PDC i BDC. Widząc pewne wypowiedzi w temacie...
  3. S

    AD i TS-409U

    Czy wątek jest wciąż aktywny ? Nie chciałbym robić zamieszania gdyż jestem tzw. świeżakiem na forum ale myśle że wiem co jest przyczyną Pozdrawiam
  4. S

    KRAKÓW wita - Pora zacząć rozkręcać społeczność

    Dziękuje za ciepłe przywitanie. Chciałbym tylko sprostować że mówiąc ..."Vista bynajmniej", miałem na myśli że nie zawężam się tylko do znajomości Visty. Było późno, wybaczcie. A jeśli o niej mówimy to jestem jak najbardziej ZA Vistą. Społeczeństwo oczekiwało w miarę bezpiecznego systemu wiec...
  5. S

    KRAKÓW wita - Pora zacząć rozkręcać społeczność

    Witam, Pomimo mojego śmiałego tematu, chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów i obecnych/przyszłych posiadaczy urządzeń QNAP. Mam na imię Krzysiek i profesjonalnie zajmuję się systemami IT. Może to się komuś nie spodoba :) ale moją pasją są technologie Microsoft. I nie mówie tu o Windows...